אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000

אתר טלחופש – האתר הפופולארי לנופש החרדי והדתי

אתר טלחופש, מרכז בתוכו את מגוון האפשרויות המקיף והמקצועי ביותר ברשת האינטרנט הכשרה לנופש החרדי והדתי, צימרים, מלונות, וילות ומתחמי נופש , אטרקציות, מסעדות כשרות למהדרין, אתרי ספא, מסלולים לטיולים וחופשות מאורגנות למשפחות ולקבוצות בארץ ובחו"ל.
אתר טלחופש ניתן לצפייה ברשתות האינטרנט הכשרות והמסוננות, נתיב, רימון ואתרוג ונמצא בפיקוח רבני. כל לקוחות האתר והתכנים שבו עברו את כל המסננים ומותאמים במלואם לציבור הדתי והחרדי.
האתר נבנה מתוך הבנה כי המטייל החרדי מחפש טיולים ואטרקציות המותאמות לאופיו ולצרכיו. אתר טלחופש מעניק לציבור גולשי האתר מענה ויעוץ טלפוני רציף לאורך כל שעות היום. יועצי האתר, אנשי מקצוע מסורים ומובילים בתחומם, יענו להם על כל שאלה ויסייעו להם בהמלצות ובתיאומים לתכנון חופשה מושלמת על כל מרכיביה.
כחלק מהשירותים הרבים הניתנים בפורטל, פותחה אפליקציה חדשנית ומתקדמת לבעלי מכשירי סמארטפון כשרים. תוך זמן קצר מהשקתה הפכה האפליקציה ללהיט וזוכה לאלפים רבים של הורדות מדי יום ביומו. אפליקציה זו זמינה לכל המכשירים והיא ניתנת להורדה ולרכישה בחנויות אפל ואנדרואיד.
צוות אתר טלחופש אינו שוקט על השמרים ועסוק בפיתוח של תכנים מערכתיים מרתקים ובהוספה של לקוחות ואתרים המצטרפים לחגיגת החופשות הגדולה לציבור הדתי חרדי.
לטלחופש רשימת תפוצה המדוורת לאלפי כתובות מייל ומציגה חדשות ועדכונים.
לאתר פעילות תוססת גם בכל הרשתות החברתיות, כולל פייסבוק וגוגל פלוס.
הפורטל מקודם ב – GOOGLE בעמודים ובמיקומים הראשונים ברשימה ארוכה של מילות חיפוש ולקוחותיו זוכים לחשיפה חודשית גדולה.
אתר האינטרנט "טלחופש", מבית "כשר נט" קבוצת אתרי האינטרנט הצרכניים המותאמים לצרכן החרדי, מוכיח פעם נוספת כי בהבנה נכונה לליבו ולצרכיו של הצרכן ובידע טכנולוגי גבוה ניתן ליצור פלטפורמה ייעודית למגזר החרדי המביאה לצרכן החרדי בדיוק את מה שהוא צריך, ולספק שירותי התיירות היא מנגישה את הצרכן החרדי קרוב כל כך, נכון כל כך ומקצועי כל כך.

מתוך מגזין טלחופש

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php