אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
26 אוקטובר 2016 מאת טלחופש

איך תבחרו את המדריך שלכם לטיול בברלין

על מנת שהטיול לברלין יהיה מהנה, אינפורמטיבי וחוויתי במיוחד, חשוב להקדיש זמן בבחירת מדריך טיולים מקצועי.

כל טיול וסיור בחיי אדם גורם לרגשות חיוביים או שליליים ומשאיר זכרון כלשהו, לכן, על מנת לחוות אך ורק דברים נעימים ולהשאיר טעם טוב מביקור בברלין, אנו ממליצים לכם לבחור במדריך ישראלי בברלין שמכיר את המנטליות הישראלית וימצא מהר מאוד גישה אישית אל כל אחד מחברי הקבוצה.

הסמכה

על מנת לבחור מדריך טיולים טוב, מומלץ לשים לב להסמכות הקיימות ברשותו. כאשר המדריך עבר קורסים והסמכות בנושא, הדבר מצביע על כך שהינו מתייחס לעבודתו ברצינות רבה. כמו כן, מדריכים מוסמכים עברו כחלק מהקורס הסבר על מקומות רבים בברלין ומכירים את הגיאוגרפיה וההיסטוריה של המקום בצורה מעמיקה.

מדריכים בברלין ניתן להשוות ל"ויקיפדיה מהלכת", הם תמיד יודעים הכל על ההיסטוריה של המקום עד הפרטים הקטנים ביותר.

תכונות אישיות

תכונות אישיות הן נושא לא פחות חשוב אצל מדריך בברלין. גם המומחה הטוב ביותר שמעביר את הידע שלו בצורה "יבשה" ומשעממת לא יצליח להלהיב את הקהל ורוב המודרכים ישארו עם הרגשה שלילית מהטיול.

לכן, מאוד חשוב שהמדריך ידע להעביר את החומר בצורה טובה ומעניינת, ידע להפעיל את הקהל ולעניין אותו. רק מדריך טיולים שבאמת אוהב את העבודה שלו יוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ולגרום למודרכים לרצות לחזור לבקר בברלין שוב ושוב.

המלצות

טרם בחירת מדריך בברלין מומלץ לבדוק עליו תגובות באינטרנט – אלה יכולות להיות תגובות שהלקוחות השאירו באתר החברה או המלצות ברשתות חברתיות. האינטרנט הפך להיות כלי כל כך חזק בשנים האחרונות שניתן אפילו למצוא קבוצות בפייסבוק (או כל רשת חברתית אחרת) הקשורות לטיולים בברלין ולבקש המלצות למדריכים מחברי הקבוצה.

בנוסף לכך, אנו ממליצים להכנס לאתר החברה (במידה ומדובר על מדריך שמשתייך לחברה ספציפית) או של מדריך הטיולים עצמו ולראות את איכות ומקצועיות האתר. בדרך כלל, אדם שבאמת אוהב את המקצוע שלו, משקיע את כל כולו, ידאג לכתוב כתבות מעניינות הקשורות לעבודתו בתוך האתר/בלוג שהוא מנהל ויענה על כל שאלות המבקרים.

מחיר

עלות שימוש בשירות מדריך ישראלי בברלין יכולה להשתנות בהתאם לפרמטרים שונים – האם מדובר על הדרכה אישית או קבוצה? אם מדובר על קבוצה, מה גודל הקבוצה? האם הנכם מעוניינים בהדרכה בשפות נוספות? כמה זמן תרצו שהסיור ימשך.

מאפיינים אלה ועוד רבים אחרים ישפיעו על המחיר וכך תגלו שהדרכה אישית תעלה קצת יותר מהדרכה קבוצתית, כוון שכאשר מדובר בקבוצה, התשלום מתחלק בין כולם וכך הוא פחות מורגש.

אלה היו טיפים מועילים לבחירת מדריכים בברלין. אנו ממליצים ליישם את כל הטיפים שנתנו ולהפוך את הטיול שלכם למעניין ומהנה.

צילום: shutterstock.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל