אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
4 מאי 2020 מאת טלחופש

איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות?

ביטוח נסיעות הוא למעשה צעד חובה לכל אדם הרוצה לצאת מחוץ לגבולות ישראל. ביטוח הבריאות הממלכתי מממן בישראל טיפולים רפואיים, כך שמרבית האוכלוסייה אינה מודעת למחיר האמיתי שלהם. למעשה, יום אשפוז עולה אלפי שקלים רבים, כאשר טיפול נמרץ עולה אף יותר. לכן, כדי להימנע מהוצאה כספית אדירה במהלך החופשה, יש צורך לעשות ביטוח נסיעות.

מה כולל בתוכו ביטוח נסיעות סטנדרטי?

ביטוח נסיעות הוא הדרך הטובה ביותר לוודא שגם אם הנסיעה שלכם תשתבש, הנזק שייגרם יהיה לא הרבה יותר מאשר פגיעה בחופשה שלכם. ללא ביטוח נסיעות אפקטיבי, יתכן מאוד שתאלצו להמשיך לממן את הטיול שנים רבות קדימה. ביטוח נסיעות סטנדרטי כולל בתוכו מספר גורמים. קודם כל, הוא כולל את הכיסוי של ההוצאות הרפואיות שלכם במהלך הטיול. ביטוח הבריאות הוא קריטי, מאחר ובמדינות רבות התשלום על אשפוז בבית חולים יכול להגיע לסכומים דמיוניים. בנוסף, הביטוח לרוב יכסה ביקורים אצל רופא מקצועי במידת הצורך, שירותי ייעוץ ותרופות ספציפיות. ביטוח נסיעות כולל בתוכו גם את ביטוח המטען שלכם. המטען שלכם בזמן העלייה למטוס עשוי להיפגע בשל טיפול לא נכון של חברת התעופה, או להיאבד לחלוטין. גם במהלך הטיול עצמו יתכן שהציוד שלכם ייגנב, וגם על זה מגן ביטוח נסיעות, במידה ותגישו תלונה רשמית במשטרה. רבים מרחיבים ביטוח נסיעות כך שיכלול גם כיסוי לספורט אתגרי, ושירותי איתור וחילוץ מתקדמים, בעיקר לאוהבי הטרקים.

ביטוח במסגרת חברת ביטוח

חברות הביטוח היו במשך שנים השחקן היחיד בעולם ביטוח הנסיעות. כדי לשפר את התמחור לצרכן, נפתח השוק למתחרים נוספים, והיום יש מגוון עצום של גורמים המציעים ביטוח נסיעות, מדואר ישראל ועד חברות אשראי. ביטוח במסגרת חברות ביטוח עשוי להיות מעט יקר יותר, אך יש לו יתרונות אשר אסור לזלזל בהם. חברות הביטוח הפעילות בישראל בקשר עם שותפות מכל רחבי העולם. הכמות האדירה של התיירים אשר עושים את המסלול הלוך ושוב, מאפשרת לבנות קשרים עסקיים יציבים ומשמעותיים, המאפשרים לחברת הביטוח לדאוג למבוטחיה בעזרת אנשי קשר מקומיים בכל רחבי העולם. יתרון נוסף של ביטוח נסיעות דרך חברת ביטוח, הוא התקרה של התשלום אשר תוכלו לקבל עליו החזר. ביטוח במסגרת חברת ביטוח מאפשר קבלה של עד מיליון דולר החזר רפואי, סכום גבוה משמעותי מאשר מספקים המתחרים. בנוסף, החברות מפעילות מוקד חירום בכל שעות היממה, מאפשרות אשפוז כמעט ללא הגבלה, ולעיתים אפילו מכסות חלק מעלות המשך הטיפול בישראל.

ביטוח במסגרת חברת האשראי

ביטוח במסגרת חברות האשראי הוא לרוב ביטוח בסיסי יותר. חברות האשראי מציעות ביטוח נסיעות בסיסי, אשר ניתן להרחיב כרצונכם. היתרון של ביטוח אצל חברות האשראי, הוא שניתן להשלים את התהליך במהירות עצומה, לעיתים בשיחת טלפון אחת. נוסף על כך, כדי למשוך לקוחות, חברות אשראי לעיתים מציעות ביטוח נסיעות חינם למספר ימים. הביטוח הוא כאמור בסיסי, ואם תרצו לשדרג אותו ככל הנראה השדרוג יתבצע דרך חברת ביטוח.

ביטוח במסגרת קופת החולים

ביטוח במסגרת קופת החולים הוא אפשרות נוספת שחשוב לקחת בחשבון. היתרון העיקרי של ביטוח במסגרת זו, הוא יכולת גבוהה להעביר את פרטי האשפוז הרפואי והטיפולים חזרה אל הגורמים הרלוונטיים בארץ ואל רופא המשפחה. ניתן לייצר כיסויים מורחבים יחסית, בדומה לנעשה בחברת ביטוח, כאשר ההבדל העיקרי הוא בגובה תקרת ההחזרים. בעוד ביטוח נסיעות דרך חברת ביטוח יכסה אתכם עד מיליון דולר, ביטוח במסגרת קופת חולים לרוב יכסה אתכם עד לסכום נמוך בהרבה, לרוב בין 250 אלף ל-500 אלף דולרים.

תמונה: shutterstock.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

eleven − 3 =

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל