אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
3 פברואר 2019 מאת טלחופש

'אל על' מציגה: כך תטוסו בזול למזרח הרחוק

חברת התעופה הישראלית אל על מציגה לנוסעים את המודל החדש לרכישת כרטיסים במחלקת תיירים הקיים ביעדי אל על לאירופה, ושיורחב מעתה  ליעדי המזרח הרחוק ודרום אפריקה ובכך, לראשונה מישראל, אל על תציע ביעדים ארוכי טווח כרטיסי טיסה ב-3 משפחות מחיר שונות: Lite, Classic & Flex.

מכירת כרטיסים ליעדי אל על למזרח הרחוק ודרום אפריקה לפי המודל החדש החל מה-15.1.19 ליציאות החל מ-1.4.19.​

המודל החדש לרכישת כרטיסים במחלקת תיירים ליעדי אל על לאירופה המאפשר ללקוחות החברה לטוס במחיר משתלם, לבחור את חבילת הטיסה שמתאימה לצרכיהם ולשלם בהתאם, יורחב לראשונה בישראל ליעדים ארוכי טווח – המזרח הרחוק ודרום אפריקה.

לנוסעים יוצעו שלושה סוגי כרטיסים ברמות מחיר שונות:

כרטיס Lite – מוצר חדש מוזל. כרטיס בסיסי הכולל עלייה למטוס עם כבודת יד אישית, תיק יד וארוחה חמה. ניתן יהיה לבחור בתשלום נוסף את השירותים הנוספים הבאים: שליחת מזוודה לבטן המטוס, הושבה מראש ושינוי הכרטיס, ללא אפשרות ביטול.

כרטיס Classic – כרטיס הטיסה הקלאסי הכולל עלייה למטוס עם כבודת יד אישית, תיק יד, ארוחה חמה, אפשרות להושבה מראש (לא כולל מושבי תיירים פלוס ומושבים מועדפים) ושליחת מזוודה לבטן המטוס. בנוסף אפשרות לשינוי וביטול בתוספת תשלום.

כרטיס Flex – כרטיס בעל נוחות וגמישות מרבית. הכרטיס כולל מגוון רחב של שירותים: אפשרות מורחבת לבחירת הושבה מראש כולל מושבי תיירים פלוס ומושבים מועדפים בכפוף לזמינות, ביצוע צ'ק אין בדלפקים ייעודיים (מתל אביב בלבד), שליחת 2 מזוודות לבטן המטוס, עלייה למטוס עם כבודת יד אישית, שני תיקי יד וקדימות בעלייה למטוס, ארוחה חמה ובנוסף כולל אפשרות לשינוי של כרטיס בתוספת דמי טיפול בלבד וביטול טיסה בכרטיסים במחלקות הגבוהות ללא עלות, ובשאר המחלקות בתשלום דמי ביטול מופחתים.

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: "לראשונה בישראל, אל על תציע כרטיסי טיסה במבנה של משפחות מחיר בטיסות ליעדים ארוכי טווח. השיטה החדשה מאפשרת לאל על להציע מחירים חסרי תקדים בכיוון אחד ליעדים כגון בנגקוק או יוהנסבורג. למעשה אנו מביאים בשורה משמעותית בתחום המחיר בטיסות ישירות ליעדים ארוכים, אך בשונה מטיסות חסך, נוסעינו ייהנו מפרופיל שירות של טיסה סדירה ללא קשר למחיר אותו בחרו לשלם והשירותים הנוספים אותם בחרו לרכוש בתשלום נוסף. אנו מצפים כי תחת שיטת התמחור החדשה חוג לקוחותינו בנתיבים הרלוונטיים יורחב ושביעות הרצון של נוסעינו תגדל."

המודל יאפשר לתת מענה להעדפות הצרכנים המורכבות ממגוון רחב של שיקולים. במסגרת המודל יוכל כל לקוח לבחור איך לטוס אל על ביעדי המזרח הרחוק ודרום אפריקה ולרכוש את המוצר הנוח והמשתלם ביותר עבורו, בהתאם להעדפתו.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל