אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
31 דצמבר 2019 מאת טלחופש

היערכות חסרת תקדים לחופשת הפסח בתאילנד, גובשו תפריטים לסעודות החג

בחברת הנופש הוותיקה Club Kosher International החלה כבר ההיערכות המקדימה לחופשת הפסח המושקעת שתיערך השנה במלון הפאר רנסנס פתאיה בתאילנד.

בשבוע האחרון נועדו צוותי הקולינריה של המלון עם צוות השפים של החברה שיכינו את מנות הגורמה לאורחים במהלך כל חג הפסח, בפגישה נערכו דיונים מעמיקים על התפריטים כשהירידה היא לרמת הקינוח והתוספת שיוגשו בכל ארוחה וארוחה בחג ובימי חול המועד.

במהלך השיחות העלו הצדדים רעיונות למנות חדשות ומפתיעות, כשהשפים הישראלים נעזרים באלה המקומיים לצורך שילוב של מנות בעלות אופי מקומי בתפריטים, לצד שימוש בחומרי גלם טריים לצורך הכנת המנות.

הנהלת החברה הביאה בפני המשתתפים בדיון, נתונים משנים עברו אודות מדד הפופולאריות של המנות שהוכנו, וציינו אלו מנות התקבלו באהדה אצל האורחים ואלה נחשבו לפחות טעימות, ועל בסיס נתונים אלו נפסלו מנות שלא ערבו לחיך האורחים.

מערך זה של ביקורת עצמית גבוהה ותחקור צמוד נחשב לקבוע בהליכי קבלת ההחלטות בחברה כשכל פעילות מתועדת ובספרים ונלמדת בכדי לדעת אם ננקטו הצעדים הנדרשים בכדי להביא למיצוי ההנאה של האורחים.

כך למשל צוותי החברה מתשאלים את האורחים על רמת ההנאה שהופקה מהחופשה ואלה דברים יש לשמר ולשפר בפעם הבאה, בתום תחקיר ארוך ומתיש זה נערכות ההכנות לחופשה בשנה הבאה. על בסיס ניתוח נתונים אלה כאמור החלו הדיונים על התפריטים וכתיבתם וריענונם לקראת חג הפסח.

בתום הדיונים החלה הכנסת רשימת הפרודוקטים אותם יש להזמין לקראת חג הפסח ואיתם יכינו צוותי המלון והשפים את מיטב המנות שיוגשו לאורחים.

בחברה עושים שילוב מעניין ומפתיע של פרודוקטים מקומיים מהשוק הטרי של תאילנד ולבין מוצרים ישראלים ואירופים המיובאים במיוחד לתאילנד לצורך החופשה.

בתום כתיבת התפריטים עמלים השפים על הכנת המנות לניסיון וסבב טעימות לוודא שהנייר כיוון נכון למטרה וזו אכן הושגה. בתום הבדיקות ייכתבו הפריטים באופן סופי.

השנה  לראשונה יהיה לחברת Club Kosher International מטבח תאילנדי כשר למהדרין.

במקביל לפעילות הקולינרית המקיפה נערכות הכנות קדחתניות למערך הבילוי והטיולים שמתכננים לכם ב Club Kosher International במהלך החג, אבל על כך בכתבה נפרדת.

הזדרזו והזמינו חופשה מחירי הטיסות מתחילים להתייקר….

לדף הבית של החופשה המפנקת בתאילנד לחצו כאןכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

nine + seven =

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל