אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
29 נובמבר 2018 מאת טלחופש

הסוד של חברות התעופה התגלה, כך תדעו כמה תוכלו להוריד עוד את מחיר הכרטיס, גזרו ושימרו

אתר אינטרנט חינמי שנחשפנו אליו לאחרונה הופך את מלאכת הזמנת כרטיסי הטיסה לקלה ואף באמצעותו תוכלו לדעת מה מצב הטיסה ממש כמו סוכן נסיעות.

באמצעות האתר תוכלו לדעת כמה מקומות נותרו על הטיסה וכך תדעו האם שווה להמתין עם הזמנת הכרטיס עד לרגע האחרון כי לחברת התעופה יש ממילא במקומות ריקים כעל המטוס ויעדיפו למכור במחיר מוזל.

בעצם האתר הזה מספק לכם גישה לאחד הסודות השמורים ביותר של חברות התעופה, בנוגע לזמינות התעריפים והקצאתם, בכל טיסה וטיסה

אתר האינטרנט Flight Availability שייך לחברת BCD Travel והוא  אתר חינמי, מה שהופך אותו לאתר הרבה יותר שימושי ותדיר, והוא הופך בתקופה האחרונה לכלי עבודה חובה עבור כל נוסע מתמיד וגם עבור נוסעים מזדמנים. מאחר שהאתר הוא חינמי, המידע שמוצג בו הוא מידע בסיסי למדי, אבל הוא עדיין מספיק בשביל לגלות הרבה מאוד סודות של חברות התעופה.

עם הכניסה לאתר יש לחפש את הטיסה הספציפית עליה אתם מבקשים לקבל מידע, יש להזין את שדה המוצא והיעד, התאריכים, ונתונים נוספים אודות הטיסה, ובהמשך יש להקיש קוד לצורך אימות אנושיות. ומיד האתר מציג בפניכם את כל המידע הרלוונטי והחשוב עבורכם.

ניתן לגלות באמצעות האתר כמה מקומות נותרו במחלקת השדרוג מתיירים לעסקים, כך תדעו אם יש לכם סיכוי לשדרוג. בנוסף ניתן לדעת אם הטיסה עמוסה או ריקה וכך תוכלו לתפוס שורת מקומות ריקים לצורך שינה בהרחבה.

https://flightavailability.bcdtravel.com/OnlineInfo/En/MnAvlMain.aspx

צילום: shutterstock.

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

twenty − 3 =

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php