אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
23 אוגוסט 2017 מאת מוטי שטיינמץ

הפלגות שייט כשר למשפחות שומרות מסורת

לאחר שנים רבות שבהן קהל המטיילים שומרי המסורת נאלץ להביא עמו אוכל כשר מהבית או לדאוג במהלך החופשה למזון כשר, השכילו חברות התיירות להציע חבילות נופש במלונות כשרים בחו"ל.

התמורה העסקית הייתה מרשימה ומשתלמת, וכעת השירות מתרחב, והכשרות מגיעה גם לתחום השייט. כתוצאה מכך, ניתן כיום למצוא הפלגות כשרות ברחבי העולם ליעדים רבים, ולא רק כאלו היוצאות מחופיה של ישראל.

התוצאה המשמחת היא שהתייר שומר המסורת יכול ליהנות היום ממגוון הפלגות כשרות ליעדים שונים בכל עונות השנה, בחופשות ובחגים.

מגוון יעדים

משפחות שומרות מסורת יכולות ליהנות מהיצע רחב של הפלגות כשרות ליעדים אטרקטיביים. בין השאר קיימות הפלגות לדרום אמריקה, לאיים הקריביים, לים התיכון, ליעדים נבחרים באירופה ואפילו לאוסטרליה. כל ההפלגות הכשרות כוללות מטבח כשר ותכנים צנועים, שלא יגרמו אי נוחות לקהל שומר מסורת. מגוון היעדים הרחב מאפשר לכל אחד לבחור את החופשה האידיאלית עבורו.

ספינות פאר, שייט נהרות ואטרקציות נוספות

אם בעבר תיירים שומרי מסורת נאלצו לערוך סידורים מיוחדים על מנת להבטיח לעצמם תנאים לשמירה על כשרות במהלך החופשה, הרי שהיום המצב שונה לגמרי.

כיום, כל חברה אשר מוציאה טיול מאורגן המשווקת חבילות נופש וטיולים לקהל הרחב, מקפידה להקצות מסלולים וטיולים ייעודיים עבור קהל שומרי המסורת. עבור המטיילים זו הקלה משמעותית, מכיוון שהם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיוכלו ליהנות מחופשה מפנקת ללא דאגות, בלי לסחוב עמם מזון כשר מהבית. עבור החברה המארגנת זו תוספת נכבדה של קהל לקוחות, ועבור המארחים זהו עוד ליין של תיירות ואפיק הכנסה נוסף.

בין האפשרויות תמצאו שייט נהרות בספינות פאר ושייט במימי הים התיכון בספינות המספקות שירותים ברמה של מלון חמישה כוכבים.

מסלולי השייט כוללים עגינה וביקור ביעדים אטרקטיביים, מנוחה בשבתות ופעילויות בעלות תוכן מתאים לשומרי מסורת.

נופש מושלם

השנה תוכלו לפרגן לעצמכם את הנופש המושלם: גם הפלגה בספינה מפוארת בתנאי נוחות מקסימאליים, גם אוכל כשר וטעים המוכן עבורכם במטבחה הכשר של הספינה, גם ביקור ביעדים יפהפיים – והכול בנופיו הקסומים של הים רחב הידיים או על מימיו הפסטורליים של נהר אירופאי.

בחברת גולדן טורס מציעים לקהל המסורתי מגוון מסלולי שייט כשר, והצוות שלנו ישמח לספר לכם על היעדים, על המסלולים, על הספינות ועל שפע האפשרויות. אנו מזמינים אתכם ליהנות מחוויית נופש ייחודית ומותאמת לצורכיכם ולחוות נופש אמיתי ללא דאגות, שיאפשר לכם למלא מצברים ולשוב לביתכם מלאי כוחות מחודשים.

קרדיט תמונה: Copyright: <a href='https://www.123rf.com/profile_nan728'>nan728 / 123RF Stock Photo</a>

 

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל