אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
13 פברואר 2020 מאת אבי פרידמן

הצלחה חסרת תקדים לתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM

באקספו תל אביב נערכה השבוע בפעם ה-26 תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית IMTM  שנחשבת לאירוע הדגל של ענף התיירות הבינלאומית בישראל.

האירוע התקיים בימים שלישי ורביעי והשתתפו בו לא פחות מ-23 שגרירים ועשרות נציגים של חברות בענף התיירות מרחבי העולם.

תערוכת International Mediterranean Tourism Market מיועדת לכל העוסקים בענפי התיירות השונים – תיירות פנים, תיירות נכנסת וכן מדינות וגורמי תיירות מחו"ל.

בתערוכה משתתפים דרך קבע מגוון רחב של מציגים ישראלים, בהן עמותת  תיירות מכל רחבי הארץ, חברות תעופה, מלונות, חברות להשכרת רכב, חברות ספנות, ספקי שירותים ואטרקציות מסוגים שונים בתחום התיירות.

התערוכה כוללת מפגשים וכנסים מקצועיים נלווים ותכנית לסוכנים מוזמנים, במסגרתה מגיעים ליריד מאות מקבלי החלטות מרחבי העולם המשווקים את ישראל כיעד תיירותי.

אייל שמואלי, מו"ל I.T.N ומיזמי תערוכת IMTM, אומר כי "המספר הגבוה של המשתתפים מצביע על הצלחתה וחשיבותה של התערוכה בתור נקודת המפגש המרכזית של ישראל עם העולם בענף התיירות.

IMTM נערך על ידי חברת "ארטרא" בע"מ וחברת Israel Travel News, בשיתוף משרד התיירות ומתקיים בחסות התאחדות המלונות בישראל, לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל, העמותה לתיירות ת"א-יפו, חברת אל-על והתאחדות סוכני הנסיעות בישראל.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל