אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
17 נובמבר 2016 מאת א. חגית

וילות בפקיעין החדשה

יום הולדת יש רק פעם בשנה ולכן יש לחגוג את יום ההולדת כמו שצריך. אם יום ההולדת שלך או של מישהו מיקירך מתקרב ואתה מעוניין לארגן מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת המלצתי היא כי תשכור וילה בפקיעין החדשה. מושב פקיעין החדשה שוכן בצפון הארץ והשכרת הוילות תעניק לכם יום הולדת בלתי נשכח. השילוב של אווירה פסטורלית ויוקרה גם יחד גורם לאורחי הוילות לתחושה עילאית.

באתר "וילה גולד" מוצגות לרשותכם וילות בפקיעין החדשה לחופשה חלומית!

איך מארגנים יום הולדת בוילות בפקיעין החדשה?

1.רשימת מוזמנים: חשוב מאד לארגן רשימת מוזמנים אשר תכלול את כל המוזמנים שיגיעו לחגיגות יום ההולדת. רשימה זו הינה חשובה מכיוון שעל פי רשימה זו יהיה עליכם לחפש אחר וילה בפקיעין החדשה. ככל שמספר המוזמנים שלכם גדול יותר כך יהיה עליכם לשכור וילה שהינה גדולה יותר.

  1. תארגנו כיבוד ושתייה: החליטו אם במהלך חגיגות יום ההולדת יוגש על השולחנות כיבוד קל ושתייה קלה בלבד או האם אתם מעוניינים שבמהלך החגיגות יוגשו ארוחות עשירות. אם אתם מעוניינים שיוגש כיבוד קל ושתייה קרה יהיה עליכם לקנות זאת מראש ולהביא עימכם אל הוילה. מנגד, באם אתם מעוניינים במהלך החגיגות בוילה בפקיעין החדשה יוגשו ארוחות עשירות יהיה עליכם להזמין שירותי קייטרינג או להזמין ארוחות עשירות מבעל הוילה. יש לציין כי שירות מעין זה כרוך בעלות נוספת ובתיאום מראש.
  2. מוזיקה: מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מחגיגות יום ההולדת. כאשר אתם שוכרים וילה בפקיעין החדשה תבדקו כי בוילה אותה אתם שוכרים לא קיימת הגבלת רעש. כמו כן, מומלץ לחפש אחר וילות בפקיעין החדשה שכוללות מערכת הגברה ומערכת קריוקי שכן הימצאותם של אלו ישדרגו את חגיגות יום ההולדת.
  3. סדנה: אם אתם אוהבים סדנאות אתם יכולים לשלב במהלך החגיגות סדנה. הסדנה צריכה להתאים לאופי המוזמנים זאת על מנת שהמוזמנים לא ישתעממו במהלך החגיגות.
  4. ניהול תקציב: כאשר מארגנים יום הולדת בוילות בפקיעין החדשה יש לשים לב לתקציב הדרוש. שימו לב כי יהיה עליכם לשלם עבור השכרת הוילה ועבור הוצאות נלוות. החליטו האם את משלמים את כל ההוצאות או האם אתם מעוניינים לבקש מהמוזמנים להשתתף בסכום סמלי.

לאחר שארגנתם את כל הדברים הללו אתם יכולים להיות בטוחים כי יום ההולדת שלכם בוילות בפקיעין החדשה יהיה יום הולדת בלתי נשכח. אז הכינו המון מצב רוח ותתכוננו ליום מיוחד מאד.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל