אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
4 פברואר 2019 מאת טלחופש

זריקות, טיפולים רפואיים וחיטוי כללי, עלילות המשפחה הסקוטית שנעקצה מפשפשים במלון יוקרתי

עולם התיירות היה החודש כמרקחה עם פרסום הסיפור של המשפחות הסקוטיות אדמונדס ודורכרטי שיצאו לחופשה יוקרתית בסול פארק במנורקה ומצאו את עצמם תחת מתקפה של פשפשי מיטה, המשפחות נאלצו לעבור טיפול רפואי וחיטוי של כלל חפציהם.

בני המשפחה פרסמו בסוף השבוע עדכון בדף הפייסבוק שלהם עם עדכון לפרשה, על פי ההודעה הם הועברו לקבלת טיפול רפואי שכלל זריקות, מתן כדורים וחיטוי כללי שהרס את בגדיהם ובגדי הילדים.

"היינו צריכים לבקש שיחטאו את הבגדים שלנו. הלכנו לראות רופא ואני ובעלי היינו צריכים לקבל זריקה ולשים משחות ולקחת כדורים. הבנים קיבלו תרופות וקרם וכעת אין לנו בגדים בכלל ולכן אנחנו צריכים להישאר במלון, עוד יום נהרס".

המשפחה הפנתה אצבע מאשימה לחברת התיירות Jet2 שמכרה את החופשה וכתבה: "השתמשתי בשירות חבילת החופשה של Jet2 הרבה פעמים והם תמיד היו טובים, אבל כאשר יש לך בעיה הם לא מועילים, השאירו אותנו במצב נוראי. שלושה ימים של גיהנום מתמשך. 55 יורו עבור הרופאים ו 34 יורו עבור התרופות. אני מרגישה כמו בסיוט.

עד כה המלון הציע לנו שלושה ארוחות ביום ביחד עם משקאות בזמני הארוחה. אני, בן זוג שלי ושני הילדים בגילאים שלוש וארבע, היינו ללא בגדים שניתן ללבוש. הם העבירו אותנו לחדר אחר אבל הוא גם מלא בשריצה של פשפשי מיטה. ישנתי רק ארבע שעות בגלל הגירודים, הוצאנו את המזוודות שלנו למרפסת. זה לא כיף בכלל. כל החופשה נהרסה." כתבה המשפחה בדף הפייסבוק שלה.

חברת Jet2holidays הגיבה לתקרית ובהודעה שפרסמה נאמר: "אנחנו מצטערים מאוד לשמוע על החוויה. זאת תקרית בודדת שהתרחשה בחדר אחד וכל המלון כעת מחוטא. צוות הנופש שלנו עושים כל מה שניתן כדי לתמוך ולעזור למשפחה, החברה גם תממן את ההוצאות הרפואיות ותספק מזוודות חלופיות", נאמר בהודעה.

צילום: shutterstock.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php