אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
6 ינואר 2019 מאת טלחופש

חובבי סקי? אל תצאו לפני שקראתם את ההמלצות שלנו, ככה עושים את זה נכון

עונת החורף כבר ממש בעיצומה ואיתה כמובן השלגים באירופה הפותחים את עונת הסקי בסערה.

עד לפני כמה שנים חופשת סקי באירופה הייתה עניין לעשירים בלבד, בשנים האחרונות חל מפנה עצום בתחום כשמסעדות כשרות ואף מלונות מוכשרים ובתי חב"ד הוקמו בסביבת אתרי הסקי הטובים בעולם והפכו את החוויה המסעירה הזו לאופציונלית אף לשומרי מצוות, ועיקר ההוזלה בתחום היא שמחירי הטיסות זולות מאד בעונה זו של השנה.

אך בכל זאת לקראת העונה הזו קבצנו לכם כאן כמה טיפים איך לערוך חופשה כזו בצורה הטובה ביותר.

באינטרנט, מספר אתרים המדרגים את אתרי הסקי העולמיים ומדרגים אותם לפי רמת איכותם והשירות אותו תקבלו שם, מומלץ לפני הבחירה לעבור על הדירוג של אתר הסקי המיועד ולקרוא את הביקורת עליו, כמובן שהדירוג מושפע גם מכמות בתי המלון הנמצאים בסמיכות לאתר.

אם אתם גולשים מנוסים בוודאי תבחרו את האתר לפי השיקול המקצועי המברר את אורך המסלול וכמה הוא אתגרי וכמובן את הגיוון שבמסלולים.

יש תיירים ששבים לאותו מסלול סקי במשך שנים ולא מחליפים אותו, אך לעומת זאת גולשים מתחילים יחפשו בסמיכות לאתר מרכזי הדרכה מקצועיים, חנויות להשכרת ציוד ומסלולים סולידיים שם ניתן להתחיל את חווית הגלישה ולהכיר לאט לאט את ענף הספורט.

נקודה נוספת וחשובה היא הגישה לאתר, יש לחפש אתר שהגישה אליו קל ולא מורכבת, ושהאתר קרוב למקום הלינה ולא תצטרכו להיסחב עם כל הציוד מהמלון לסקי.

למותר לציין שטרם יציאה לחושת סקי יש לעשות ביטוח בריאות עם האופציה של ספורט אתגרי, וכמובן לוודא שאתר הסקי מציע שירותי חירום מתקדמים הכוללים אפשרות חילוץ, אנחנו לא רוצים להפחיד אתכם אבל מה לעשות סקי הוא ספורט אתגרי ומידי פעם קורה שנפצעים.

כמובן שיש לוודא שמדובר באתר סקי מורשה המחזיק בכלל האישורים הנדרשים.

אנו כאן מטלחופש מאחלים לכם חופשה נעימה חמימה ומהנה.

צילום: shutterstock.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל