אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
16 נובמבר 2014 מאת רועי עפרון

חופשות מאורגנות ונופש כשר לציבור החרדי זו כבר מסורת

החגים כבר מאחורינו על טעמם המתוק. התפילות המרוממות, ארוחות החג סביב שולחן ערוך, עמוס מטעמים. שירה בוקעת מהחלונות. יחד כל שבטי ישראל. וכשהחורף מעטיר עלינו גשמי ברכה ואוויר צלול נישא באוויר וממלא את הריאות, ישנו איזה רצון מתפנק להרגיש שוב את אותה ההרגשה. להיות שוב יחד.

מסורת ארוכת ימים בישראל ובעולם כולו, היא תכנון והפקה של חופשות מאורגנות ונופש כשר לציבור החרדי.

מספר פעמים בשנה, במקומות שונים בישראל נעטפים מלונות יוקרה באווירה חגיגית. כשרות מהדרין חגיגית ניכרת בכול. בכיורים לנטילת ידיים בחדרים ובסוויטות, בארוחות הגורמה שבחדרי האוכל, בהרצאות הרבנים ובהופעות, בערבי השבת ואפילו בפעילויות הנפרדות בבריכות השחייה של המלונות, במתחמי הספא ובחדרי הכושר.

חברות תיירות רבות מתמחות בארגון נופש כשר לציבור החרדי, הן לקבוצות מאורגנות של משפחות, הן לגברים והן לנשים.

כל אחת מן הקבוצות זוכה לטיפול מן המעלה הראשונה כשכל הפעילויות מותאמות עבורה.

לא אחת אתה קורא בעיתונות החרדית, באתרי האינטרנט הכשרים ובפרסומים שונים, אודות חופשות מאורגנות לציבור החרדי.

בריאיונות עם מנכ"לי מלונות יוקרה ומנכ"לי חברות תיירות, ניכרת תמיד ההנאה הרבה ותחושת השליחות שבארגון נופש כשר לחרדים.

הציבור החרדי בישראל ובכל רחבי העולם, בניגוד אולי לסטיגמות ולדעות הקדומות, צורך היום נופש ברמה גבוהה ולא מוכן להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

הוא נהנה מחוויות קולינאריות חובקות עולם בכשרות המהדרין שבמהדרין. הוא גילה זה מכבר את חוויות הספא ומחזה לא נדיר הוא לראות בשעות הפעילות המתאימות גברים חרדים עטורי זקן ופאות זהב קופצים "לעשות בריכות" ולהתחיל את הבוקר בשחייה מרעננת ובאימון ספורטיבי בחדר הכושר.

מיטב רבני המגזר החרדי, אנשי הרוח, הזמרים, הבדרנים והלהקות לוקחים חלק בחגיגה הגדולה של נופש כשר לציבור החרדי. חופשות מאורגנות לחרדים תובלנה תמיד בידי רב או קבוצת רבנים מובילי דעה שינעימו בדברי תורה, בשיעורים ובהרצאות.

אין מתוק יותר מטעם דבר תורה בחדר האוכל כשכולם ישובים בצוותא בחולצות לבנות צחורות סביב השולחנות. אין מופלא ומרגש יותר מתפילתו העוצמתית של חזן בערבי שבתות וחגים.

חופשות מאורגנות ונופש כשר לחרדים ממשיכים את חוויית היחד מערבי השבת והחגים המשפחתיים. עם ישראל הינו משפחה אחת גדולה ומורחבת. אמנם מפרשי היהדות רחבים המה ברוח העולה. ליטאים וחסידים, אשכנזים וספרדים, חסידויות ואדמו"רים. לכולם ניגונים שונים מעט, לכולם מסורות ייחודיות, אבל כשמתאחדים הלבבות נעלמות המחלוקות "והנה מה טוב ומה נעים שבת אחים גם יחד".

אז מה כולל נופש כשר לציבור החרדי.

לרוב יהיה זה מלון מפואר בן ארבעה או חמישה כוכבים, שכל חדריו, כולל הסוויטות ישוריינו לטובת אותה חופשה מאורגנת.

בחדרים יהיו מיטות זוגיות יהודיות נוחות ומפנקות, כיורים לנטילת ידיים, מוצרי אמבט וטיפוח, פינת קפה מושקעת, טלפון וכספת לשמירת חפצים.

בית הכנסת של המלון ייערך לנופש הכשר ובעת הצורך יוכשרו אולמות כנסים ואירועים לתפילות, לשיעורי תורה ולטישים.

כל מלונות היוקרה שבהם מתקיימות חופשות מאורגנות לציבור החרדי לנופש כשר, יעברו הכשרה מדוקדקת של המטבח וכל חומרי הגלם ומוצרי המזון יהיו תחת כשרויות מהודרות ללא חשש.

במתקני המלון כגון בריכת השחייה, חדר הכושר והספא יופעלו שעות פעילות נפרדות לגברים ולנשים ולעיתים תהיינה כאמור חופשות מאורגנות נפרדות לגברים ולנשים מהמגזר החרדי.

חופשות מאורגנות לנשים תובלנה ע"י רבניות ותתקיימנה בהן הפרשת חלה, שיעורי תורה והופעת זמרות ובדרניות.

פריסת המלונות ומתקני הנופש הכשר בישראל ובכל רחבי העולם מאפשר לציבור החרדי, משפחות, גברים ונשים, לבחור את הנופש המתאים להם, בזמן ובעיתוי המתאימים להם וכמובן, בתקציב.

וכשמדובר בהפקת חופשות מאורגנות ונפש כשר לחרדים, נהנים הנופשים ממחירים אטרקטיביים וחסרי תקדים ומזמן איכות אמיתי שטעמו נשאר עוד זמן רב לאחר סיומה של החופשה.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל