אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
25 נובמבר 2018 מאת טלחופש

טיסת השבת, זעם בציבור החרדי על אל על בעקבות הסתה שקרים והתעמרות בנוסעים חרדים

קבוצת נוסעים חרדים שיצאו בטיסת אל על מניו יורק לישראל נאלצו לעשות את השבת באתונה בגלל איחורים של הדיילות.

הטיסה איחרה לצאת בכמה שעות מאחר והדיילות איחרו לטיסה ולטענת הנוסעים הקברניט והדיילות שיקרו להם במהלך הטיסה על כך שהם לא יחללו את השבת ויגיעו לישראל לפני כניסת השבת, לבסוף לאחר התעקשות הנוסעים נחת המטוס באתונה והנוסעים החרדים שבתו בעיר ואילו יתר הנוסעים המשיכו ארצה בטיסת ישראייר.

דיילות אל על התלוננו ברשתות החברתיות כי הופנתה כלפיהם אלימות של הנוסעים החרדים אך העיתונאי יהודה שלזינגר מישראל היום שנכח בטיסה הפריך את טענות הדיילות וטען כי חברת אל על ועובדיה שיקרו כל העת לנוסעים.

ובתוך כך אמש (ראשון) קבוצת נוסעים חרדים שנכחו בטיסה הגיעו לפגישה במשרדו של עו"ד עמית חדד לקראת תביעת ענק שהם מתכננים נגד חברת התעופה הישראלית.

הנוסעים תובעים את החברה על זלזול בנוסעים ורמייה באשר לזמני הטיסה.

בפגישה השתתפו אבי רפול, בא כוחו של הגרש"ב סורוצקין, ויצחק בבי, אחד הנוסעים.

לאחר הפגישה סיכם עו"ד עמית חדד, כי קיימת עילה לתביעת ענק נגד חברת אל על. ההערכות כי במידה ולא יגיעו להסדר מול חברת אל על, אז תוגש תביעת ענק נגד החברה.

כמה שעות לאחר הפגישה בקשה חברת 'אל על' להיפגש עם נציגי הנוסעים בכדי להגיע להסכמה לפני תביעה.

בתוך כך, ראש ישיבת עטרת שלמה, הגאון רבי שלום בער סורוצקין, ששהה על המטוס אמר לעיתונאי יהודה שלזינגר שהיה אתו על הטיסה: "הציבור התנהג בצורה נפלאה ומיוחדת, שיקרו אותנו. אמרו לנו נתונים לא נכונים. ויותר מזה – לא התייחסו לאנשים. לא נתנו שום מידע".

עוד אמר הגרש"ב סורוצקין: "השתמשו בי אישית, אמרו לי שהטיסה תיקח 9 שעות ועשר דקות, ביקשו ממני לדבר במערכת הכריזה של המטוס ואמרו שהטיסה תנחת בשעה שלוש בתל אביב. גם כשהיה שינוי, בכלל לא עדכנו אותנו, למרות ההצהרות".

צילום: shutterstock.

 



כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

four + twenty =

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php