אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
15 ספטמבר 2020 מאת אבי פרידמן

למרות הקורונה ומשבר הטיסות יונייטד משיקה קו ישיר מתל אביב לשיקגו

יונייטד איירליינס משיקה שרות סדיר חדש בין תל אביב לשיקאגו, כשיונייטד היא חברת התעופה הראשונה והיחידה המציעה שרות בקו זה, יצוין כי ישראל היה היעד אליו מפעילה יונייטד את המספר הגדול ביותר של קווים ישירים לארה"ב, יותר מכל חברת תעופה אמריקנית אחרת

הטיסה הישירה תגיע לנמל הבית של יונייטד בשדה התעופה הבינלאומי של שיקאגו (ORD). יונייטד מפעילה בקו זה את מטוס הנוסעים המתקדם ביותר בעולם – בואינג 787-9 Dreamliner.

בנוסף לקו החדש, יונייטד תתגבר את השרות בקו שבין תל-אביב לנמל הבית שלה בניו יורק/ניוארק, מ-10 ל-14 טיסות שבועיות החל מה-2 באוקטובר 2020. בנוסף תחדש את טיסותיה לוושינגטון די.סי., היעד הרביעי שלה מישראל, החל מה-26 באוקטובר 2020. בכך, ישראל הינה היעד אליו מפעילה יונייטד את המספר הגדול ביותר של קווים ישירים לארה"ב, יותר מכל חברת תעופה אמריקנית אחרת.

מנכ"ל יונייטד איירליינס בישראל אבי פרידמן אמר: "הקו הישיר החדש, מחזק את לוח הטיסות הבינלאומי של החברה, ומספק ללקוחותינו אפשרויות טיסה נוספות וקיצור זמני נסיעה. בנוסף הוא גם מספק את האפשרות להתחבר דרך נמל הבית שלנו בשיקאגו או'הייר, ל-88 יעדים בארצות הברית ומקסיקו. אנו גאים לשרת את ישראל משך 20 שנה ללא הפסקה ולהציע את מספר היעדים הגדול ביותר מישראל לארה"ב, יותר מכל חברה אמריקנית אחרת".

אסף זמיר, שר התיירות הוסיף: "כל קו חדש לישראל משמח ומוביל אותנו צעד אחד קדימה בשאיפה להגדיל את מספר התיירים הנכנסים לישראל ולאפשר לישראלים לטוס למגוון יעדים רחב ככל הניתן. מברך את חברת יונייטד איירליינס על המהלך".כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל