אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
2 ספטמבר 2021 מאת טלחופש

מד"א יפעיל את מערך הבדיקות הקורונה באומן לטובת עשרות אלפי החסידים, צוות מד"א יוטס לאומן

לבקשת משרד ראש הממשלה, משרד הבריאות ומשרד החוץ, מגן דוד אדום נערך להפעיל במהלך חגי תשרי מבצע בדיקות מהירות מאושרות לעליה לטיסה למען הישראלים הרבים אשר יגיעו לתפילות ראש השנה באומן שבאוקראינה.

מגן דוד אדום, יפעיל את המשימה הלאומית בשיתוף פעולה עם משרדי הממשלה השונים, תוך הטסת צוותי מד"א ישראלים – שיבצעו את הבדיקות למתפללים על מנת שיוכלו לחזור בבטחה ארצה.

מתחמי הבדיקות של מגן דוד אדום יוקמו בשדה התעופה בקייב שבאוקראינה ובסמוך לאתר ציון קברו של ר' נחמן מברסלב. הבדיקות יהיו מולקולריות, המאפשרת קבלת תשובה בתוך חצי שעה, ברמת דיוק גבוהה מאוד, המקבילה לבדיקת PCR המאושרת ע"י ה-FDA. לאחר קבלת
התשובה, יקבלו הנבדקים אישור מודפס במערכות הטכנולוגיות של מגן דוד אדום עימו יוכלו לעלות לטיסה חזרה ארצה.

עפ"י הנחיות הממשלה, כל אזרח המבקש לשוב ארצה נדרש להציג בדיקת קורונה שלילית לפני העלייה למטוס. את הבדיקה, הכרוכה בתשלום, יוזמנו קהל המתפללים לבצע במתחמי מד"א לקראת חזרתם לארץ.

אלי בין, מנכ"ל מד"א: "במהלך חגי תשרי, נפעיל לבקשת משרדי הממשלה את מבצע בדיקות הקורונה באוקראינה. צוותי מגן דוד אדום יעמדו לרשות קהל המתפללים הישראלי, על מנת להבטיח את חזרתם הבטוחה לישראל ולמשפחותיהם וכדי לקטוע את שרשרת ההדבקה הפוטנציאלית. בימים אלו אנו נמצאים בשיאם של ההכנות לפרויקט, בשיתוף הצלב האדום המקומי באוקראינה ותוך ביצוע פעולות לוגיסטיות וטכנולוגיות מורכבות – למען בריאות הציבור".כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל