אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
15 אוקטובר 2018 מאת טלחופש

מודל חדש וטבלת מחירים חדשים בטיסות אל על לאירופה

מודל הטיסות החדש של אל על לאירופה נכנס היום (שני) לתוקף והחל מהיום כל טיסות החברה לאירופה יתקיימו על פי המודל החדש, הכולל שלושה סוגים כרטיסים: Classic, Flex ו- Lite.

מודל מכירת הכרטיסים החדש לכלל יעדי אירופה במחלקת תיירים, מתבסס על 3 סוגי כרטיסים, ברמות מחיר שונות: Classic, Flex ו- Lite , המאפשר לנוסע לבחור את חבילת הטיסה שמתאימה לצרכיו ולשלם עליה בהתאם. שלושת סוגי הכרטיסים מאפשרים ללקוחות לבחור את המוצר הנוח והמשתלם ביותר עבורם, בהתאם להעדפותיהם.

כרטיס Lite. הכרטיס כולל כבודת יד אישית, תיק יד, ארוחה קלה ושתיה. בנוסף ניתן יהיה לבחור לשלם בנפרד בגין שירותים נוספים כגון שליחת מזוודה לבטן המטוס והושבה.

כרטיס Classic – כרטיס הכולל כבודת יד אישית, תיק יד, ארוחה קלה ושתיה, אפשרות להושבה מראש (לא כולל מושבים קדמיים, תיירים פלוס ומועדפים) ושליחת מזוודה לבטן המטוס. בנוסף אפשרות לשינוי וביטול בתוספת תשלום.

כרטיס Flex – כרטיס בעל גמישות בכל רמות המחיר במחלקת התיירים. הכרטיס כולל מגוון רחב של שירותים: כבודת יד אישית, 2 תיקי יד, ארוחה קלה ושתיה, אפשרות מורחבת להושבה, שליחת מזוודה לבטן המטוס ושירותים נוספים כמו דלפקי צ'ק אין ייעודיים בטיסות היוצאות מתל אביב, ​Priority Check In וקדימות בעלייה למטוס Priority Boarding.

אל על מפרטת את השירותים הניתנים להזמנה בתשלום:

• מזוודה לבטן המטוס – $35 לכיוון (בתשלום מראש, $70 בנמל התעופה).

• בחירת מושב – $15 לכיוון.

• בחירת מושב קדמי – $20 לכיוון.

• בחירת מושב מועדף – $60 לכיוון.

• בחירת מושב תיירים פלוס – $90 לכיוון.

מיקי שטרסבורגר סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על אמר: "אנו שמחים להשיק את המודל החדש של אל על לאירופה שיאפשר לכל נוסע להתאים את חבילת הטיסה לצרכיו האישיים. מאחורי השינוי עומד רצון להתאים את חבילות הטיסה באל על לרוח התקופה ולרצון הלקוחות ולאפשר לכל נוסע לבחור על מה לשלם".

עוד אמר שטרסבורגר : "במהלך החודשים האחרונים, עם השקת המודל ותחילת הליך מכירת הכרטיסים לכלל יעדי אירופה ועד למועד זה, חברת אל על פועלת מול לקוחותיה אשר רכשו כרטיסים ליעדים הללו, בכדי לעדכנם בנוגע לזכאויותיהם במסגרת כל אחד מהמסלולים שנבחרו על ידם. כמו כן, המידע הועבר באמצעות מערכות ההפצה בהן הסוכנים משתמשים, בארץ ובעולם, כאשר, כפי שנהוג, סוכני הנסיעות יעדכנו את לקוחותיהם בהתאם".

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל