אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
22 ינואר 2015 מאת רועי עפרון

מלונות מהדרין תורת החופשות

כמה יופי יש בהן, בחופשות שמציעים מלונות מהדרין בישראל וברחבי העולם. אווירה תורנית נעימה מלטפת כמו שמיכה רכה את הבאים ומשרה עליהם רוגע.

בניגוד אולי למה שחלקכם חושבים, מלונות מהדרין אינם מסוג המלונות קפוצי האגרופים בכל מה שקשור לכשרות, אווירה ושעות פעילות נפרדות, אלא דווקא מלונות פארק ברמה של ארבע וחמישה כוכבים, המארחים ציבור חרדי ודתי בחופשות מאורגנות, או כחלק מייעוד המלון לאורך השנה כולה.

כשאתם, כחרדים שומרי תרי"ג מצוות מתכננים חופשה, חשוב לכם מאוד לנפוש עם אנשים כמותכם, כלומר חרדים. אין זה אומר שהחברותא עם הציבור הקרוי חילוני אינה קיימת ושאין פגישות מאירות עיניים ומחממות לב במעלית, בבריכת השחייה ובחדר הכושר, אלא שבמודע, (וחבל שכך), ציבור חילוני אינו נופש כמעט במלונות מהדרין ואם הוא עושה זאת, מדובר בחופשה מהרגע להירגע על בסיס מקום פנוי.

זוג או משפחה חרדית הבאים להתארח במלון, חזקה עליהם שיבדקו מהי כשרות המלון, האם ישנן מעליות ושעוני שבת. האם ישנם מנייני תפילות בנוסחים שונים בבית הכנסת, מהן שעות הפעילות הנפרדות במתקני המלון והאם ישנם פלטות ומיחמים לשבת בחדרי האירוח ובחדר האוכל.

בישראל התיירותית התוססת, מלונות מהדרין מציעים אירוח יוקרתי ומפנק ברמה הגבוהה ביותר, בחדרים ובסוויטות מפוארות ומאובזרות ברמה הגבוהה ביותר.

ישנן חברות תיירות המציעות לציבור החרדי והדתי חופשות מהדרין במגוון מלונות מהדרין ברחבי הארץ והעולם. חופשות אלו מלוות בטיולים, פעילויות משפחתיות, הרצאות רבנים, אנשי רוח ומובילי דעה, מופעים מהשורה הראשונה, הפעלות לילדים, שבתות חזנות מרגשות ועוד.

כשאתם בוחרים מלונות מהדרין, אתם באים לחופשה בראש שקט, בידיעה שיש מי שדואג לכם לפרטים הגדולים והקטנים כאחד. דקות ספורות לאחר הפגישה עם פקיד הקבלה אתם כבר מניחים את החפצים בחדרים, לובשים בגדי בית ויורדים ללובי להתחיל את החופשה עם כוס קפה משובח ועוגה טובה.

מלונות מהדרין. החיים הטובים מתחילים כאן.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל