אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
10 אוקטובר 2016 מאת טלחופש

מסלולי האופניים המומלצים ביותר בדרום

בעונת הקיץ מבלים עם המשפחה יותר מתמיד. הילדים נהנים מחופשת הקיץ, ולכם ההורים, הזדמנות נפלאה לחבור אליהם ולבלות בחיק המשפחה כמו שתמיד רציתם. נדמה שהבילוי בקניון או במופעים השונים כבר מיצה את עצמו, וכעת הילדים רוצים קצת יותר. בחיפושכם אחר אטרקציות מדליקות לחופש הגדול שגם לא מצריכות מכם לבזבז כספים רבים, הרי שתשמחו לדעת כי יש בילוי הנמצא חביב גם על הילדים וגם עליכם: הרכיבה על האופניים.

מאחר והרכיבה על האופניים הפכה כה פופולארית, אתם יכולים להנות ממסלולים רבים בחלקים שונים בארץ, המיועדים לכל הרוצים לרכב. אתם מחפשים מסלול אופניים בדרום? תשמחו לגלות שיש כמה מסלולים מעניינים בסינגל יער בארי עבורכם גם לרכיבה בעונת הקיץ, ובכלל.

המסלול הכתום
מדובר על מסלול רכיבה המתאים למשפחות ואורכו כשבעה קילומטרים. הרכיבה לוקחת לערך כשעה, ואלו מכם המחשיבים עצמם כרוכבים מקצועיים ורוצים לאתגר את הרכיבה במסלול אקסטרימי יותר, יוכלו להנות מרכיבה כבת שעה וחצי. במסלול הזה תעברו ליד מחסני תחמושת בריטיים, ואף תזכו לבילוי מרהיב בחורשת קרן קיימת לישראל. בתקופות המאופיינות בפריחה, אף תוכלו לצפות בפריחה של כלניות. אם אתם מחפשים מסלול אופניים מומלץ בדרום המתאים למשפחות, הרי שכעת מצאתם!

המסלול הירוק
המסלול הזה קצת יותר ארוך ואורך כשמונה קילומטר. את המסלול תתחילו בנקודת תצפית מרהיבה על כל האיזור, תוך שתוכלו לעבור גם במחסני הנשק הבריטיים וגם במפעלי גופרית. מדבר על סינגל משפחתי שבמהלכו תגיעו לנקודה שבה תתאפשר לכם עצירה או אפילו עריכת פיקניק של ממש עם נוכחות של שולחנות וכסאות, ברזי מים ואפילו משחקים שונים לילדים.

המסלול הכחול
המשפחות הספורטיביות יותר לבטח ישמחו לשמוע על המסלול הזה, שיקח אתכם לטיול ארוך יותר של כ-12 קילומטר. המסלול הזה עובר ברובו על כביש מהתקופה המנדטורית. מה תראו בדרך? מכרות גופרית משנות ה-20, מחסני תחמושת עוד מימי מלחמת העולם השנייה, אך בעיקר את הנוף המרהיב שיכבוש אתכם לאורך כל מסלול הרכיבה.

מסלולי אופניים בדרום – ככה מבלים היום
המטרה בטיולי המשפחות היא לגרום לגיבוש ולליכוד של בני המשפחה. הרכיבה המשותפת היא רכיבה שבה אתם נהנים מזמן איכות משותף צחוק וכייף גדול. תמיד תוכלו לעצור בדרך להתרעננות ולצלם תמונות יפות בחיק הטבע וגם לסיים את המסלול שלכם בארוחה נהדרת כשמולכם הנופים המרהיבים של האיזור.

תשמחו לגלות כי טיולי האופניים אינם נחלתם של אלו המחזיקים בזוג אופניים עבור כל אחד מבני המשפחה, אלא תמיד תוכלו להשכיר לעצמכם זוגות אופניים לטובת המסלול, ובעת שתסיימו לרכב – להחזיר אותם. באיזור הקיבוץ ישנן חנויות מתמחות המציעות את שירותי ההשכרה וכך מעניקות לכם רכיבה נפלאה תוך שמאבזרים אתכם בכל הציוד הנדרש – לרבות אופניים עם כסא תינוקות לרכיבה בטוחה. נסיעה טובה!

צילום: shutterstock.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל