אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
9 אפריל 2013 מאת שרית שינפלד

מסעדות כשרות

כיום ישנם מסעדות כשרות רבות העונות על צרכי הציבור ודרישותיהם.

הציבור בכלל נוטה לצאת מידי פעם כפינוק או סתם כבילוי נחמד לארוחה במסעדה, וביניהם אף הציבור החרדי אשר דורש כשרות על האוכל במסעדה.

מסעדות בתל אביב ואף בירושלים גילו שמיליוני צרכני פנאי ואוכל טוב, שומרים על כשרות ולא יכנסו למקום שמגיש קינוח חלבי לאחר ארוחה בשרית. על כן, ראו בעלי המסעדות לנכון לפתוח מסעדות או להפוך מסעדות קיימות לכשרות כדי שכולם יוכלו ליהנות מאוכל כשר.

וכך החלו לפרוח אחת ועוד אחת ועוד הרבה, ובעבור זה העמידו משגיחי כשרות הנמצאים בכל עת ומשגיחים על כל הנעשה במטבח בפרט ובמסעדה בכלל, משגיחי הכשרות בודקים שאכן כל האוכל הנכנס למטבח הינו בכשרות הטובה לאותה המסעדה, האם קיים הבדל בין בשר לחלב, ועוד…

השאלה הנשאלת היא- האם גורמה וכשר הולכים יחד? והתשובה לכך היא- בהחלט! כיום ישנם מסעדות גורמה כשרות למהדרין המציעות אוכל לאניני טעם, המסעדות הכשרות לא יורדות ברמתן הן מצד הגיוון, הן מצד האיכות והן מצד הטעם, יותר מכך- מסעדות כשרות נוהגות לשים דגש רב יותר על היגיינה וזאת בהתאם לדרישות הכשרויות השונות.

מסעדות כשרות בדרגות שונות ישנם בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום, מכיוון שאנשים רבים, אף שאינם שומרים מצוות יודעים כי אוכל כשר איכותי יותר בגלל השמירה הרבה על ההיגיינה (כאמור לעיל), לכן, בוחרים רבים לסעוד ליבם במסעדות כשרות שונות ברחבי הארץ.

לקטגוריית המסעדות הכשרות לחצו כאןכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל