אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
16 ינואר 2018 מאת אבי פרידמן

סוף למסכים במטוסים? חברות רבות מוותרות על הבידוריות

בחברות התעופה מנסים כל העת להוזיל את המחירים ולהגיע לתחרות עם חברות הלאואו קוסט המציעים לטסים מחירים זולים בטיסות ליעדים שונים בעולם.

בשל כך בחברות התעופה מבקשים להוזיל כמה שיותר את עלויות הטיסה, כך נעלמו כמעט לחלוטין האוכל היה מוגש במטוסים ואוכל זה מוגש כיום רק בהזמנה מראש. תופעה נוספת היא השורות והמושבים שהפכו להיות צפופים יותר ויותר, כעת מבקשים בחברות התעופה לחסוך עוד ולהסיר את מערכות הבידור והמסכים המוקמים על המשענות במושבים בהם הנוסעים יכולים לצפות בסרטים במהלך הנסיעה.

מנהל ענקית התיירות והתעופה ץ L.E.K, טען כי מחירה של כל מערכת כזו עומד כעל כעשרת אלפים דולר !!!, וחברות רבות בכך מותרות שניתן להסירן ובכך להוזיל את עלויות הכרטיסים.

בניו יורק טיימס מדווח כי חברות רבות דוגמת אמריקן איירליינס ויונייטד איירליינס מבקשות לבטל את המסכים האישיים בטיסות קצרות ואף חברת התעופה הוויאן איירליינס הזמינה לאחרונה מטוסי איירבוס A321 neo חדשים, ללא מערכות בידור אישיות.

חברות התעופה מתנחמות בעובדה שכיום רב הנוסעים בוחרים לעלות לטיסה עם מה שמכונה מערכות בידור אישיות כגון טאבלט סמארטפון ואפילו מחשבים ניידים ובכך מתייתר הצורך במערכות מובנות על מושבי הנוסעים.

צילום: shutterstock.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל