אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
12 אוגוסט 2019 מאת טלחופש

עוד לא מאוחר – טיסות ברגע האחרון ובמחירים מפתיעים, לחופשת קיץ עם כל המשפחה

אם בעבר מצאנו את עצמנו מתכננים כל חופשה בחו"ל זמן רב מראש, ואפילו נעזרים בסוכן נסיעות כדי להזמין כרטיסי טיסה, חדר במלון, רכב שכור, וכדומה – היום, בעידן הדיגיטלי, אתם בהחלט יכולים (ואולי אפילו כדאי מדי פעם) לשמור על הספונטניות ואף להפתיע – ולצאת לחופשה בחו"ל בהתראה של כמה ימים מראש – תוך שאתם מאפשרים לעצמכם טיסות מושלמות, מחירים מוזלים, ולא פחות הנאה.

רבים חושבים שהזמנת טיסות ברגע האחרון מתאימה רק למי שגם נהנים להיות ספונטניים (לא מתאים לכל אחד…) וגם מכירים את מגוון הפלטפורמות האינטרנטיות בהן מוצעים למכירה כרטיסי טיסה כאלה. כדאי לדעת שכל העניין הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה למי שעוד לא ניסה: היום תוכלו ממש בקליק אחד להזמין טיסות מוזלות של הרגע האחרון, ולהמריא בקלות לחופשה קצרה ומרעננת. אפילו אם הזמנתם טיסות ברגע האחרון למחר או מחרתיים – תוכלו להתארגן בקלות על השכרת רכב, ביטוח נסיעות, כרטיס אשראי נטען או מט"ח – ובעצם כל מה שתצטרכו, על מנת שהחופשה שארגנתם לעצמכם מהיום להיום – תהיה לא פחות ממושלמת. ולכן, כיום, תודות ליכולת לבצע את כל הסידורים הבירוקרטיים בקליק, אנחנו יכולים להרשות לעצמנו חופשות רבות יותר בחו"ל.

לפניכם סקירה קצרה שתסייע לכם להבין איך תוכלו גם אתם להזמין טיסות ברגע האחרון ולצאת לחופשה במחיר משתלם במיוחד, אפילו אם אתם לא מאלה שיכולים לארוז תיק קטן ולברוח ליומיים באופן ספונטני מהרגע להרגע.

חברות התעופה מעוניינות למלא את הטיסות מוקדם ככל האפשר
מי שעוקב אחר תנודות המחירים באתרים המציעים השוואת עלות כרטיסי טיסה, יגלה שלפעמים דווקא הזמנה מוקדמת מאפשרת השגת מחיר משתלם. חברות התעופה מעוניינות למכור מספיק כרטיסים לכל טיסה כך שתובטח רווחיותה – מסיבה זו מוקצים מספר מושבים שחברת התעופה מאפשרת לסוכנים שונים למכור במחיר מוזל. כל זה טוב ויפה עבור מי שמעוניינים לתכנן חופשה ליעד מסויים די זמן מראש. אם אין לכם יעד מסויים שדווקא בו אתם רוצים לנפוש, אם יש טווח תאריכים אפשריים לחופשה ומספר יעדים בעדיפות דומה, אין סיבה לבזבז זמן בניהול מעקב אחר מחירי כרטיסי הטיסה. נצלו את היתרון שהגמישות מקנה לכם, העדיפו הזמנת טיסות ברגע האחרון וצאו לחופשת קיץ חלומית עם כל המשפחה, ביעד אטרקטיבי ובמחיר נוח במיוחד.

בטיסות רבות עדיין נותרים מושבים פנויים גם יום או יומיים לפני ההמראה
למרות הניסיונות של חברות התעופה להציע מחירים תחרותיים, במקרים רבים עדיין נותרים מקומות פנויים גם יומיים, יום או אפילו כמה שעות לפני הטיסה. הסיבה לכך היא הדינמיות המאפיינת את שוק הטיסות והקושי לקבוע מחיר שיניע מספיק נוסעים לבחור בטיסה המסויימת. מקומות פנויים כאלה מוצעים בסופו של דבר במחירי טיסות ברגע האחרון.

אילו יעדים מתאימים לחופשה ספונטנית
כשתהפכו מנוסים בחיפוש טיסות ברגע האחרון תגלו, כי ניתן למצוא דילים משתלמים לכל מקום בעולם – בזמן הנכון ועם מספיק עבודה מקדימה.
עם זאת, מובן שככל שמדובר בחופשה ספונטנית או קצרה, קל ומתאים יותר לבחור יעד קרוב. אנו הישראלים נהנים ממבחר גדול של יעדים אפשריים כאלו – כך למשל איים ביוון, אליהם יש טיסות ישירות מתל אביב (רודוס, קורפו, מיקונוס, כרתים, לפקדה, קרפטוס ועוד). יעדים נוספים באגן הים התיכון הם אנטליה (תורכיה), לרנקה (קפריסין), מלטה, סיציליה ועוד. כדאי לדעת שישנם יעדים אטרקטיביים גם במזרח אירופה, אודסה (אוקראינה) למשל, כמו גם מונטנגרו, קרואטיה, בורגס (בולגריה), יעדים ברומניה, פולין, סוצ'י (רוסיה) ועוד.

שימרו על ראש פתוח
התנאי הראשון בדרך לניצול מחירי טיסות ברגע האחרון הוא שמירה על גמישות מספקת וראש פתוח. אפשרות אחת היא להגדיר לעצמכם מראש כמה תאריכים אפשריים לחופש קיץ משפחתית, ובמקביל לערוך רשימת יעדים בהם הייתם רוצים לבלות את החופשה. אפשרות אחרת היא לחכות שיגיע רגע מתאים במיוחד ליציאה לחופשה, ואז לפעול כדי למצוא דילים של הרגע האחרון ליעד שהוא אטרקטיבי עבורכם.

ניצול מבצעי טיסות ברגע האחרון מתאים למי שיכולים להרשות לעצמם מידה מספקת של ספונטניות, כמו גם למי שיודעים להגדיר מראש מספר תאריכים ויעדים אפשריים ואז לחכות לרגע האחרון לפני בחירה סופית של היעד ורכישת כרטיסי הטיסה.
מי שאוהבים לתכנן את החופשה מראש, לצפות לה, לחקור ולבחור אתרים בהם רוצים לבקר, יעדיפו להזמין כרטיסי טיסה זמן רב יחסית מראש. אבל, גם מי שאוהב לתכנן חופשות מראש יכול מדי פעם, לצאת לחופשה בהתראה של רגע – כדאי לדעת שאפשר להוזיל מחיר של חופשה משפחתית ב-50% ואפילו יותר אם קופצים על הזדמנות מתאימה וקונים כרטיסי טיסה ברגע האחרון.

קרדיט תמונה: Istock.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל