אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
4 נובמבר 2018 מאת טלחופש

פחות מ-400 דולר לניו יורק, וואוו האיסלאנדית שבה לחיינו והפעם זולה יותר

אחרי הסערה שיצרה בחיינו בשנה שעברה, חברת הלואו קוסט האיסלנדית, וואוו אייר WOW Air, היא שבה השנה שוב ובגדול.

החברה תפעיל שוב את טיסותיה בקיץ 2019 מישראל והמחירים שהיא מפרסמת כמחירי השקה עומדים על 199 $ לכיוון לניו יורק בין אם תנחתו באיסלנד ותעצרו שם ובין אם תנחתו ותמשיכו עם החברה ליעדים בארצות הברית ובקנדה.

לפי שעה לא ברור כמה כרטיסים ימכרו במחירי ההשקה הראשונית, אך החברה הבהירה כי היא מגדילה את מספר הטיסות משלוש טיסות שבועיות לארבע.

טיסות החברה יצאו מתל אביב לבירת איסלאנד ומשם יצאו טיסות לעשרה יעדים בצפון אמריקה ובקנדה, השנה יש חידוש נוסף כשעצירת הביניים תקצר משמעותית, בשנה שעברה התלוננו לקוחות כי נאלצו להמתין באיסלאנד לפחות עשר שעות בין טיסה לטיסה, דבר שגרר עלות לינה במדינה

החברה מציעה ללקוחות ארבעה סוגי כרטיסים: בייסיק, הכולל רק תיק יד. בייסיק פלוס: הכולל הושבה, מזוודה (עד 20 ק"ג) וטרולי. כרטיס קומפורט: הכולל יכולת לבחור מושב. וכרטיס פרימיום, כשלצד כל המרכיבים של הקומפורט, הוא יכלול גם מזוודה נוספת עד 20 ק"ג (כלומר בסך הכל שתי מזוודות גדולות וטרולי), מושב גדול יותר בשורות הראשונות, ארוחה לבחירה, קדימות בעלייה למטוס ואפשרות לשינוי הכרטיס ללא חיוב.

הטיסות מתל אביב בלוח הקיץ יחלו ב-11.6.19 ויפעלו עד סוף אוקטובר 2019 בתדירות של ארבע פעמים בשבוע כאמור.

כאמור המחירים שמתפרסמים הם זולים ממה שהתפרסמו בתחילה אך נראה שמחירים אלו רק מחירי השקה ואפשר שיעלו עם הזמן. אך בבדיקה מעמיקה יותר ניתן לראות כי אם תבחרו לטוס עם כמה מזוודות ותבחרו מושב כרטיס הטיסה בוואוו יעלה כמעט כמו כרטיס בחברה סדירה.

צילום: shutterstock.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל