אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
13 ינואר 2015 מאת רועי עפרון

צימרים עם ג'קוזי. החוויה הבאה שלכם מבעבעת בהם

אין אחד מאיתנו שלא מכיר את הסיטואציות הבאות.

יום שלם פנטזתם על אמבטיה חמה עם קצף ושמנים ארומאטיים, הדלקתם את הבוילר על מנת להבטיח לעצמכם מים חמים והכנתם כוס יין לבן ושוקולדים.

אבל אז, איך שהתמקמתם לכם בתוך המים ועצמתם עיניים בהנאה, פתאום, בבת אחת נגמרים המים החמים, או שבדיוק הדוד משה צריך להיכנס להתגלח מול המראה בחדר האמבטיה. הלך החלום!

אז רגע לפני שאתם מוחים בשבע שפות מדוברות ועוד חמש שפות פנטומימה. רגע לפני שאתם מאיימים איומי סרק לצאת לחופשה ולעשות ארבע שעות אמבטיה בלי שאף אחד יפריע לכם, אולי פשוט תיכנסו לטלחופש, פורטל התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי, ותזמינו לכם חופשת חלומות במגוון צימרים עם ג"קוזי ברחבי הארץ.

תחשבו על זה רגע. אתם בצימר יוקרתי ומפנק. מקרר עמוס כל טוב בפינוקים כשרים, ג"קוזי ספא זרמים מבעבע בחום נעים. בחוץ קר וגשם יורד אבל אתם best online casino עוצמים עיניים ושוכחים מהשגרה, מהסידורים, מהבוס בעבודה ומהמשכנתא.

בג"קוזי הספא שבצימרים עם ג"קוזי לא מסתיימים אף פעם המים החמים ודוד משה נשאר בבית עם משחת הגילוח שלו. תודיעו לו שהוא לא מוזמן לחופשה ובכל מקרה שכחו לשים מראה מול הג"קוזי…

ישנם צימרים עם ג"קוזי שמצוידים במקלחון כחלק מהסטנדרט וישנם צימרים עם ג"קוזי שיש להם גם אמבטיה וגם מקלחון.

לרוב צימרים עם ג"קוזי יכללו מתקני ג"קוזי בחצר תחת כיפת השמיים. ישנם צימרים עם ג"קוזי במבנה מקורה ומחומם בחצר, או צימרים שבהם הג"קוזי הינו ג"קוזי זוגי וממוקם ליד המיטה הזוגית או בחדר הרחצה.

בכל מקרה, צימרים עם ג"קוזי הם כמעט צמדים בלתי נפרדים.

חלק חשוב ומרכזי בחופשה הוא כמובן השלווה והרוגע וכשנכנסים לג"קוזי ושופכים פנימה קצף אמבט ושמנים ארומאטיים, פתאום נעלם כל המתח, השרירים התפוסים מתרפים והעייפות הולכת לבלי שוב.

ככל שמימי הג"קוזי מבעבעים ורוגשים, כך יורד מפלס המתח ורוגע נעים מתפשט.

לפורטל טלחופש קשת רחבה של צימרים עם ג"קוזי המתאימים לציבור החרדי והדתי ונמצאים בקרבת בתי כנסת, מקוואות, ספריות תורניות, מרכזי קניות ובילוי ואטרקציות.

צימר עם ג"קוזי מתוך נבחרת עילית של צימרים עם ג"קוזי באתר טלחופש בוודאי יתאים לכם. אל אז תתנו להזדמנות לבעבע ולהתפוגג. היכנסו עכשיו לטלחופש וחפשו צימרים עם ג"קוזי.

מאחלים לכם חורף חם ונעים.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל