אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000

רומא? פריז? מדריד? אתם יכולים לשכור רכב לחופשה הבאה שלכם מבעוד מועד – בקלות, במחיר מפתיע – ובעברית!

14 אוגוסט 2019 מאת טלחופש

רומא? פריז? מדריד? אתם יכולים לשכור רכב לחופשה הבאה שלכם מבעוד מועד – בקלות, במחיר מפתיע – ובעברית!

חופשות בחו"ל הופכות יותר ויותר ברות השגה עבור מי שיודעים לנצל מנגנונים מודרניים להזמנת טיסות, מגורים (לאו דווקא חדרי מלון), כרטיסים לאטרקציות ועוד. בין היתר גם בכל הקשור להשכרת רכב בחו"ל יש פתרונות חדשים שכדאי להכיר ופלטפורמות אינטרנטיות המאפשרות הזמנה עצמאית, פשוטה, מהירה ובמחיר משתלם של רכב המתאים בדיוק לצרכים שלכם.

לפניכם סקירה שבכוחה להאיר את עיניכם בכל הקשור להשכרת רכב בחו"ל, איך תוכלו להסדיר עניין זה בקלות ואיך כדאי לפעול כדי להשיג את הדיל המשתלם ביותר.

בעידן הכפר הגלובלי אין צורך בסוכנים מקומיים

בעבר, על מנת לשכור לשכור רכב מחברה מסוימת, היה צורך לפנות אל סוכן של אותה חברה בארץ ולתאם דרכו את פרטי העסקה. כיום אפשר בקלות לבצע הזמנה באופן עצמאי ישירות מול חברת ההשכרה, או תוך שימוש באתר אינטרנט המאפשר השוואת מחירים ופניה דרך האתר לחברה המציעה את העסקה הטובה ביותר.

השכרת רכב לטיול הבא שלכם בחו"ל יכולה להתחיל בחיפוש פשוט באינטרנט. כך למשל אם אתם יוצאים לחופשה באיטליה ונוחתים ברומא, תוכלו בהחלט לחפש גם בעברית את הרכב הרצוי – כאשר כיום ישנן פלטפורמות השכרת רכב בחו"ל טובות מאוד הפועלות בעברית.

השוו מחירים ותנאים בין חברות שונות ובין פלטפורמות שונות

אחרי שתרגלתם את עצמכם במציאת אתרים שיוכלו לשמש אתכם לצרכי השכרת רכב בחו"ל, הגיע הזמן להתביית על העסקה הטובה ביותר ולבצע את ההזמנה. נקדים ונאמר שניתן לבצע את כל הליך השכרת הרכב באמצעות הטלפון הנייד, אבל טיפול בעניין תוך גלישה באינטרנט באמצעות מחשב בעל מסך נוח היא עדיפה.

ממשקי המשתמש של פלטפורמות מובילות להזמנת מוצרים ושירותים – השכרת רכב בחו"ל ביניהם – הם ידידותיים מאוד למשתמש. אם בחרתם נכון, תגלו שקל מאוד להזין את המידע הדרוש ולקבל הצעות מחיר מחברות השכרת רכב שונות. לאחר כמה ניסיונות ייתכן ותגלו שאתם מפתחים העדפה לאתר כזה או אחר המציע שירותי השכרת רכב בחו"ל. אך עד שיהיה לכם אתר כזה, מומלץ להשוות מחירים ותנאים שמציעים לכם באתרים שונים עבור עסקה בעלת מאפיינים זהים.

חשוב לוודא שאתם מבינים את תנאי העיסקה

מי שמתנסה לראשונה בתיאום עצמאי של השכרת רכב בחו"ל דרך האינטרנט עשוי להיות מופתע מאוד מן המחירים הנמוכים, העשויים להיות בעשרות ואפילו מאות אחוזים פחות ממחירי השכרת רכב הזכורים לכם מביקורים קודמים בחו"ל. חשוב לדעת שאמנם – אם אתם פועלים נכון – המחיר שתיהנו ממנו בסופו של דבר אכן יהיה משתלם מאוד, אך חשוב שתבינו בדיוק את תנאי ההיקשרות מול חברת השכרת הרכב. עניין מרכזי העלול לגרום לבלבול הוא הביטוח, בידקו איזה כיסוי כלול במחיר הבסיסי ליום וכמה יעלה לכם להרחיב את הכיסוי אם תרגישו שיש בכך צורך.

עוד חשוב להבין בדיוק היכן ומתי תאספו את הרכב השכור, כמו גם עד מתי יעמוד לרשותכם והיכן בדיוק תוכל חברת ההשכרה לקבל אותו חזרה מכם. לעתים קרובות הפתרון הטוב ביותר הוא קבלת רכב שכור בחו"ל בנקודת איסוף בנמל התעופה (או בסמוך לו) מיד לאחר הנחיתה והחזרתו לאותו מקום לפני העזיבה חזרה ארצה. כדאי לדעת שאין הכרח להיצמד לסידור כזה – קל מאוד לתאם איסוף הרכב בנקודה הקרובה למלון, למשל אם מגיעים בערב ומשתלם יותר להתחיל לשלם על הרכב רק מבוקר היום השני לטיול. באופן דומה אפשר להחליט להחזיר את הרכב במקום שונה מזה בו אספתם אותו, שימו לב שתיאום כזה עשוי להיות כרוך בתשלום נוסף.

לסיכום, השכרת רכב בחו"ל כבר אינה עניין מסובך. אפשר למצוא בקלות הצעות משתלמות מאוד תוך שימוש בפלטפורמות השכרת רכב אינטרנטיות. חשוב לשים לב לפרטים כגון היקף הביטוח, מקום ומועד איסוף הרכב, מקום ומועד החזרתו, חובת הצגת כרטיס אשראי בינלאומי בתוקף על שם שוכר הרכב ועוד.

קרדיט צילום: Istock.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

nineteen − 3 =

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל