אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
10 ספטמבר 2017 מאת מוטי שטיינמץ

תכנון חופשה לעובדים עם חברה להפקת אירועים

ימי גיבוש לעובדים, כגון חופשה בארץ או בחו"ל יכולים להיות הזדמנות נהדרת להוקיר תודה לעובדי החברה אשר עמלים יום יום בעבודתם בכדי להביא את החברה להצלחה, כמו גם אפשרות מצוינת להכיר מקרוב יותר את עמיתיהם לעבודה באווירה יותר משוחררת.

בעידן המודרני, כל חברה המכבדת את עצמה מפיקה אירועים, ימי כיף או חופשות לעובדי החברה לפחות פעם בשנה, כאשר ברוב הפעמים חברות וארגונים נעזרים בשירותיהם של חברות הפקות אירועים שיכולו לארגן לוז מאתגר עבור העובדים על פי תקציב המוגדר מראש. למעשה, ארגונים לא זקוקים לבצע דבר, חברת ההפקות תשב יחד עם מנהלי הארגון, תציב להם תקציב מסוים ודרישות מיוחדות וחברת ההפקה תארגן את האירוע או החופשה ממש מא' ועד ת'.

כל היתרונות בעבודה מול חברת הפקת אירועים

תכנון חופשה, אירוע חברה או ימי גיבוש הם לא עניין של מה בכך ודורשים ביצוע משימות רבות וכמובן גם ריצות בין ספקים, ממש כמו תכנון והפקת אירוע פרטי, ולכן במקום לרוץ בין ספקים ולשבור את הראש בבחירת אטרקציות ולוקיישן לחופשה, פשוט חברת ההפקות תבצע זאת על פי ניסיונה. כמו כן, חברה להפקת אירועים מכירה היטב את הלוקיישנים המאתגרים ביותר, את הספקים הכי טובים ואת כל מה שדרוש לטובת האירוע או החופשה ותוכל להשיג עבורכם את הדילים הכי טובים. אם כן, נותר לכם לקבוע את התקציב האישי ולתת לחברת ההפקה לעבוד במקומכם.

כיצד עובד שירות הפקת אירוע חברה?

שירות הפקת אירוע חברה ותכנון חופשה נעשה בצורה מסודרת על ידי חברת ההפקה, כאשר בראש ובראשונה המפיקים יגיעו לחברה במטרה להכיר את אופי החברה והדרישות הבסיסיות, לאחר מכן מגדירים את התקציב המוקצה לטוב האירוע ולאחר מכן מתחילים לבדוק אופציות שונות.

במידה והחופשה תהיה כולל לינה יהיה על חברת ההפקות למצוא מלון מסודר, אולם כנסים, אוכל, אטרקציות וממש לבנות תכנית התאימה לדרישת הצוות הניהולי האחראי על התכנון. מובן שכל שלב וכל בחירה תעשה בשיתוף פעולה מלא בכדי לתכנן חופשה ייחודית המתאימה לרוח הארגון.

איך לבחור חברה להפקת אירועים?

בחירת חברה והפקת אירועי חברה בניהם גם תכנון והוצאה לפועל של חופשות לעובדי החברה, היא משימה מורכבת הדורשת הכרות מלאה על עולם ההפקות, וגם יכולות יצירתיות לבנות לוז מעניין שיאפשר לעובדים לנצל כל רגע בחופשה בצורה מיטבית. ולכן, אין להקל ראש בעת בחירת חברה להפקת אירועים, אלא יש לבחור בתבונה את החברה כדי לתכנן חופשה חלומית שתספק לעובדים שבירת שגרה רעננה במיוחד.

בעת בחירת החברה יש לייחס חשיבות לניסיונה של החברה, להפקות קודמות שהיא בצעה, לאנשי הצוות והמפיקים הנשלחים כדי לארגון את החופשה, לעלות הדרושה לצורך ההפקה, לזמני העבודה ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם.

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל