אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
12 ינואר 2017 מאת מוטי שטיינמץ

5 סיבות טובות למה כדאי לטוס ברגע האחרון

1. הפתעה ספונטנית לבן או בת הזוג

אז מתי יצא לכם להיות ספונטנים בפעם האחרונה? אין ספק שיש משהו קורץ, מדליק ומרענן בלהיות ספונטנים. כבר המון זמן שאתם רוצים לפנק את בן או בת הזוג, אך לא יודעים איך. נדמה שכבר אכלתם במסעדות השף הטובות ביותר, קניתם זה לזו תכשיטים יקרים וגם סרט רומנטי כבר לא מרגש כמו פעם. בעת שתלכו על רעיון של טיסות ברגע האחרון, אין ספק כי תרגשו את בן או בת הזוג שלכם. מה מרגש יותר – הספונטניות או הטיסה?

2. אפשרות לגלות יעד שלא תכננתם לבקר בו

מאחר ואתם הולכים על ספונטניות ועל יעדים ברגע האחרון, הרי שיהיה עליכם לבחור מתוך מבחר מצומצם יחסית של יעדים. ברגע האחרון, נותרים מקומות אחדים למספר יעדים ספציפיים, כך שמתוך רשימה של אינספור יעדים שהייתם יכולים לבחור מתוכם, עם טיסות ברגע האחרון הרשימה מצטמצמת למספר יעדים. כך, יש לכם הזדמנות נפלאה לבקר ביעדים שאולי לא חשבתם לבקר בהם מעולם, וכעת הם עולים על הפרק. ברוב המקרים, אתם תופתעו מהיעד ואף תרצו לחזור אליו לאחר שתהנו מאד.

3. מחירים מפתיעים בהחלט

כמובן, ואיך לא: מחירים מפתיעים! הטיסות היוצאות ברגע האחרון מעניקות לקהל הנוסעים מחירים מפתיעים במיוחד! האינטרס שלכם הוא לטוס ולצאת לחופשה, והאינטרס של חברות התעופה הוא למלא את המטוס בכמה שיותר נוסעים. ככל שתתקרבו יותר אל מועד הטיסה, כך המחיר צפוי לרדת שכן החברות רוצות להבטיח כי המטוס יהיה מלא בכמה שיותר נוסעים. כך, אתם לא רק מרגשים את יקיריכם עם ספונטניות ועם טיסה ליעד מדליק, אלא גם יש לכם יתרון כלכלי מובהק!

4. חוסכים בטיסה? משקיעים בדברים אחרים

מאחר וחסכתם כסף, ולפעמים אף כסף רב בעלות הטיסה, הרי שאתם יכולים להשקיע את הכסף בדברים אחרים. כך, תוכלו לשדרג את החדר במלון, להקציב יותר כסף לשופינג או אפילו להאריך את הטיול שלכם על חשבון הכסף שחסכתם בעלות הנסיעה. אין ספק כי הטיסות ברגע האחרון מאפשרות לכם לנסוע לחופשה שלכם בראש שקט, לפחות בכל הקשור לפן הכלכלי. אז מה אתם אומרים – איך אתם הולכים למנף את החופשה שלכם?

5. הפתרון המושלם למתלבטים

כמו כן, הרי שהטיסות היוצאות ברגע האחרון הן פתרון מושלם לאלו המתלבטים ביעד הנסיעה. לא אחת, יכולים בני זוג, קבוצת חברים או קולגות לעבודה, לתהות לגבי היעד חודשים רבים עד שהם מגיעים להחלטה. בעת שמחליטים פה אחד כי הולכים על טיסות שיוצאות ברגע האחרון, הרי שההחלטה בדבר היעד היא כבר לא שלכם, אלא של תפוסת המטוס. כך, מדובר על פתרון פשוט מושלם לאלו המתלבטים בין יעדים מסוימים.

כעת, עליכם להכין מזוודה ולהמתין ליעד הפנוי לכם העתיד לצאת בקרוב. נסיעה טובה!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל