אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000

חוות הסוסים 'המאלף' במושב משמר איילון שבשפלה מציעה מגוון גדול של פעילות ספורט ופעילות אתגרית המשלבת רכיבת סוסים מקצועי וחווייתית.

'המאלף' היא חווה מקצועית המאגדת תחתיה מגוון גדול בכל הקשור לפעילות מקצועית עם סוסים, החל מבית ספר מקצועי לרכיבה מערבית, אנגלית וטיפולית ועד לסדנאות ופעילויות המשלבות טבע וחי עם רכיבה רומנטית במסלולים מדהימים אל מול הנוף.

בחווה צוות מקצועי ומסור של מדריכים ומטפלים המעניקים שירות מכל הלב לכל קשת השירותים הניתנים בחווה.

מערך הטיפול בסוסים בחווה מציע מטפלים ומטפלות מקצועיים בוגרי קורסים ייעודיים המומחים בטיפול בבעיות קשב וריכוז, ליקוי למידה וקשיים רגשיים המציבים את הטיפול בילד במרכז באמצעות השימוש בכליו וביכולותיו של הסוס, לקוחות החווה מספרים על שינוי מהותי בילדם לאחר סדרת טיפולים בחווה.

ישנה אפשרות לרכיבה טיפולית בהסדר עם קופות חולים שונים, בנוסף ניתן לערוך במקום סדנאות אתגריות המשלבות טבע ותרפיה ועבודה עם סוסים.

לצד המערך הטיפולי המקצועי בחווה גם סוסי רכיבה המיועדים לרכיבה בקבוצות און בזוג בפרדסים ובשטח היפה הסובב את המושב. הטיולים מיועדים ליחידים, זוגות וקובצות, מגיל 7.

מערך טיולי הרכיבות במאלף מציע מגוון טיולים בשעות בין ערביים המהוות שעות של קסם, החום מכם והלאה ורק השקיעה מלווה את הדרך. אור מיוחד, מסלול אחר של שעתיים, נקודות תצפית בלתי נגמרות וכמובן פינוקים אל מול מדורה, ארוחה רומנטית ועוד.

בנוסף ניתן לרכוש חבילת רכיבה בת שלוש שעות לעבר השקיעה, שמיעת התנים, ארוחה ייחודית אור מדהים וכל מה שיהפוך אגדות למציאות. בשילוב של ארוחה לילית של יין, גבינות, ברביקיו וכל השאר.

צור קשר עם

מאפיינים כלליים

  • אטרקציות לזוגות
  • אטרקציות לילדים
  • אטרקציות למשפחות
  • אטרקציות לקבוצות
  • טיולי סוסים
  • רכיבת סוסים
חוות המאלף -חוות סוסים
072-3943257

אטרקציות באזורכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

nineteen − 11 =

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל