אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000

רשת משחקיות פעלטון הינה חברת המשחקיות הגדולה, המקצועית והמובילה בישראל בתחום של מתחמי משחק לילדים, ומפעילה עשרות משחקיות בקניונים בפריסה ארצית.

המשחקיות של פעלטון הן מרכזי בילוי ופנאי, עם מרחבי פעילות מאתגרים, עם אינספור הפעלות ואטרקציות חווייתיות לילדים, החל מגיל לידה ועד גיל 9 וחלק מהמשחקיות מותאמות לילדים עד גיל 11

משחקיות פעלטון מאפשרות לימוד חווייתי, מפתח ומעצים לילדים – תוך כדי משחק.

ההפעלות והמתקנים במשחקיה ובג'ימבורי מעודדים פעילות גופנית ומובילים לשיפור המוטוריקה הגסה והעדינה, שיפור מיומנויות חברתיות, התנסות חיובית באתגרים, התגברות על מכשולים ועוד ועוד. כל אלה תורמים כמובן להערכה העצמית של הילד, מחזקים את בטחונו העצמי והופכים אותו לילד מאושר ושמח יותר. פשוט כך.

במשחקיות פעלטון, ניתן גם ליהנות מפעילות לאימהות ותינוקות תחת המותג "פעלטון+", המלווה את ההורים והתינוקות כבר מהשלב הראשון של ההתפתחות מתוך מטרה לפתח את המוטוריקה של הילד בשילוב מלווה של ההורים.

ברשת פעלטון תוכלו לערוך אירועים פרטיים וימי הולדת מושקעים לילדים יחד עם פעילות עשירה ומגוונת עם טוני וטון, ימי ההולדת והאירועים יכללו חגיגה של חוויות ואטרקציות לבחירה, צוות בידור והפעלה מקצועי, פרסים לילדים והפתעה מיוחדת לילד יום ההולדת.

לדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/Pealton

צור קשר עם

מאפיינים כלליים

  • אטרקציות לילדים
  • אטרקציות למשפחות
  • אטרקציות לקבוצות
  • ג'ימבורי
  • טרמפולינה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

two × 3 =

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל