אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000

ורשנר, מוותיקי חברות הנופש בציבור הדתי והחרדי, פותחים את עונת הקיץ של הטיולים כשמאחורי החברה 14 שנים ברוכות של עשייה מקצועית בתחום הטיולים המאורגנים.

ביחס לחברות נופש, 14 שנים הם ערובה בטוחה ליציבות ומקצועיות והוכחה ניצחת ליכולות ולמאגר לקוחות ענק, השב מידי שנה אל אותה חברה בכדי ליהנות מאיכות ייחודיות חדשנות ומושלמות כמו שרק בוורשנר מציעים.

יוסי ורשנר, המנכ"ל והבעלים של החברה, משלב בטיולים לוקיישנים מושלמים ונדירים, כשלכם הלקוחות נותר רק להגיע ולפצות את עצמכם על העבודה הקשה כשבורשנר דאגו לכל הפרטים הקטנים, לכם נותר רק ליהנות.

וכשמדברים על הנאה ניתן משקל רב לחוויה הקולינרית, עליה ניתן דגש רב, בורשנר בחרו בשפים הטובים ביותר המתלווים לכל חופשה יחד עם קונדיטור צרפתי הנותנים את כל כישרונותיהם כדי שאתם הנופשים שלנו תחוו כל שניה על הצד הטוב ביותר.

על תכנון המסלולים והטיולים עמלים בוורשנר זמן רב מראש והדבר מצריך יציאות מקדמות וסיורי לוקיישנים כדי שנוודא וננטרל מראש כל הפרעה וננפה עבורכם את המסלולים הטובים ביותר, הטיולים כוללים מסלולי יום ומסלולי לילה מושלמים, אין ספק אתם תחזרו הביתה רעננים וחדשים.

נופש קיץ 2019 בעיירת הנופש ואל טורנס במשולש הגבולות הגובל באלפים של שוויץ צרפת ואיטליה.

בין התאריכים: י"ג בתמוז – כ"ח באב 16.07-29.08

החופשה היא במלון יוקרתי ומפואר מול נוף אלפיני מטורף ומשכר, המלון מציע פאר יוקרה ורוגע מושלם.

המלון שנשכר עבורכם בחופשה השנה טובל בירוק עד בשילוב של הרי האלפים המושלגים, החדרים פונים כולם אל הנוף הפראי.

במלון: ספא, ג'קוזי, סאונות, חמאם יבש ורטוב, מרפסות נוף ענקיות ושולחן ביליארד לשימוש חופשי.

אין ספק כי התמונה המתקבלת במבט מחוץ למלון היא כשל ציור ענקי הנפרש מול עיניכם.

האוכל המבושל לאורחים הוא בכשרות המהודרת ופיקוחו ההדוק של הרה"ג הרב הגאון מרדכי רוטנברג שליט"א אב"ד פאריז, לרשות האורחים שתיה וכיבוד קל 24 שעות ביממה.

השף הפרטי שלנו אבי פרץ והקונדיטור הצרפתי צמודים בכל ימי החופש ויעמלו על בישול האוכל ברמה הגבוהה ביותר עם חומרי הגלם הטובים הטריים והמוקפדים ביותר, האורחים ייהנו מארוחות בוקר עשירות ומלאות, לארוחות צהרים קלילות ומותאמות לטיולים וארוחות ערב בשריות עשירות בטעמים עם מנות גורמה.

גם לפן היהודי ניתן משקל כבד ואת ימי החופשה תתבלו בשיעורי דף יומי ותפילות עם חזנים ידועים ובעלי שם. כך גם סעודות השבת המלאות והעשירות שילוו בשירות ותשבחות עם מקהלה שירוממו את אווירת השבת לגבהים.

צור קשר עם

חופשת קיץ בואל טורנס עם ורשנר תיירות


החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php