אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000

ענקית החופשות 'עציון' שבה לזירה לאחר חופשת הקורונה הכפויה ועם כוחות מחודשים ומרעננים.

בעציון משלימים פערים ומציעים חופשה מושלמת ומפנקת לציבור הישראלי הצמא כ"כ לחופשה כאן בישראל הבטוחה.

כמובן שהחופשה כולה מתוכננת עם יועצי בריאות ופועלת על פי כל התקנים המחמירים של משרד הבריאות, כשבין היתר נערוך הפרדה באוטובוסים ובמתקנים בין האוכלוסייה המבוגרת לצעירה.

את החופשה ילוו מדריכי הטיולים: מאיר שוורץ איתן עומר ואשר קרימולובסקי (לסירוגין)

תאריכי החופשה:

12.7-16.7.2020
2.8-6.8.2020
6.8-9.8.2020
9.8-13.8.2020

החופשה תתקיים במלון הממוקם בחוף הצפון מערבי של הכנרת, מוקף בנוף בראשית עוצר נשימה .

סטנדרט גבוה עם מרפסות הצופות לנוף הכנרת והסביבה, לובי רחב ידיים, חדר כושר, מרפסת שאנטי ובריכת שחייה חצי אולימפית.

חופשת עציון מפנקת כמיטב המסורת על בסיס חצי פנסיון באמצע השבוע ופנסיון מלא בשבת.

האוכל במלון מושקע טעים ועשיר, לאורחים מוגשות המנות בשפע ובכיף, צוות המלון אדיב.

בנוסף תיהנו מפינת שתייה חמה –בשבתות.

המלון בכשרות רבנות טבריה. מוצרים מהדרין. עופות ובשר – גלאט הרב מחפוד.

במקום בית כנסת עם ספר תורה.

בחופשה ייהנו האורחים ממגוון גדול של אטרקציות:

טיולים מודרכים. כניסות לאתרים, פעילות ערב, ערבי שירה ובידור.

להלן המסלולים במהלך החופשה:

1 .יום בצפון רמת הגולן- תצפית ממרומי הר בנטל אל הגולן הסורי, מסלול הליכה מעגלי קצר ומוצל ביער אודם האפלולי, השתתפות בקטיף פירות יער ותפוחים או דובדבנים באזור עין זיוון . מעיין עין מוקש היפהפה.

2 .יום במרכז רמת הגולן- מצפור בית ציידא- תצפית מרהיבה לכנרת ומניפת הנחלים הנשפכת אליה, מרכז המבקרים עין קשתות, אום אל קנאטיר- בית הכנסת העתיק היפה בעולם והמעיין הצמוד לו – תל סאקי- אתר מורשת קרב ממלחמת יום הכיפורים ותצפית לצד הסורי, מסלול הליכה קצר סביב עין אפיק הקסום והכפר היהודי העתיק.

3 .הר מרון וסביבתו- בית הכנסת העתיק במרון וקבר הרשב"י הצמוד לו, מסלול הליכה בהר מרון- משביל הפסגה להר נריה וחורבת חממה, מעיין עין ערבות בנחל דישון.

4 .אצבע הגליל- מסלול בשמורת הבניאס- מהמעיינות ועד לגשר התלוי 24 ₪ למבוגר בקבוצה, 14₪ לגימלאי, חינם לבעלי מנוי "מטמון", תצפית מהר הקפיצה במטולה אל לבנון, סיור במושבה הקסומה ראש פינה.

5 .סביב הכנרת – מסלול הליכה בפארק הירדן , גן לאומי כפר נחום שעל שפת הכנרת, בריכת עין אל עלמין, מסלול הליכה רגוע בירדן הדרומי- מבית הקברות כנרת אל הירדנית ואל ערוץ הירדן הדרומי.

מסלולים למיטיבי לכת-

1 .נחל זויתן ויער יהודיה- מחניון יהודיה נצא ליער יהודיה היפהפה, עמוס הדולמנים העתיקים- קברים בני 4500 שנה, אולי מימי עוג מלך הבשן. מכאן נגיע אל קניון הזויתן ונרד לרחוץ בבריכות הנהדרות שלו.

לאחר מקלחת במעיין עין נטף נטפס במדרגות התלולות חזרה לחניון.

2 .נחל אל על ומפליו- ממושב אליעד נרד לנחל אל-על, מהיפים בנחלי-הגולן, על שפע מימיו ושני מפליו המפורסמים, הלבן והשחור. בדרך נפגוש בבוסתני-פרי שהותירו הסורים, במעיינות רבים המפכים במדרונות , בפריחה העונתית ובסוגי-המסלע השונים, המתעתעים במטיילים בצבעם לאורך כל הדרך. הסיום הוא בחניון-המפלים עם האהלים האינדיאניים המפורסמים שלו( שבמושב אבנ"י-אית"ן ).

3 .מגוש חלב ליער ברעם- נחל גוש חלב הוא מהיפים בנחלי הגליל. המים זורמים בו בעוז כל השנה, לצדו בית כנסת יהודי עתיק מימי המשנה והתלמוד, ולכל אורכו בוסתני פרי מוריקים. המסלול מתחיל

מהכפר גוש-חלב, המופיע במקורותינו כאלוף שמן-הזית של המזרח התיכון, ויד ורגל לו גם ב'מרד הגדול' עת התעמת בו יוחנן מגוש חלב עם הרומים. לאחר ההתחברות עם נחל דישון נמשיך מערבה ליובל נוסף שלו- נחל צבעון, המוצל לכל אורכו והמהווה מקום נהדר לטיולים בימי השמש היוקדת. זהו אחד מהקטעים היפים שב"שביל ישראל". מכאן נעלה ליער ברעם, היער האמיתי הכמעט יחידי בארצינו, ושם נסיים את מסלולינו.

מסלולי ליל ירח-

1 .מורדות יער שוויץ- ירידה במסלול רחב ונוח ממרומי רכס פוריה ויער שוויץ דרך כנסיית העוגן העתיקה ועד לקבר ר' מאיר בעל הנס. ברקע נופים מרהיבים של הכנרת ורמת הגולן על רקע אורות הלילה והשתקפות הירח על מימי האגם.

2 .מיער מבוא חמה אל קיבוץ האון- נתחיל במעיין עין תאופיק שבלב היער. מכאן נרד דרך אתר צבאי חידתי בשם "תותחי נברון" , כשבדרך נתרחץ בבריכה הנהדרת של מעיין עין שוירח. נמשיך בירידה עד לכביש

סובב כנרת בצומת האון, שם ימתין האוטובוס. כדאי להביא בגדים מותאמים לרחצה!

סיורי ערב רגועים –

1 .טבריה- תחנתה האחרונה של הסנהדרין היתה בטבריה. כאן גם נחתם התלמוד הירושלמי, נהגה הניקוד הטברייני, וכאן פעלו פייטנים וחכמים רבים. העיר טבריה היתה עיר יהודית מעת ייסודה, ולעיתים תפקדה גם כבירה היהודית של א"י תחת שלטון הביזנטים. אנו נצא לסיור קצר, שראשיתו בקברו של "הנשר הגדול"- ר' משה בן מימון הרמב"ם, נעבור בסמוך לתוואי החומה העות'מאנית היפהפיה, ניכנס לטיילת-הכנרת, ונראה את הרובע היהודי בעיר בימי עליית-החסידים במאה ה-18 ,ונסיים בגן הארכיאולוגי.

2 .ראש פינה- אחד מסיפורי הדגל של מושבות העליה הראשונה מתרחש ממש כאן, בסימטאותיה הציוריות של המושבה הצפונית. מה שהחל ב"גיא אוני"- מושבת בוסר שהוקמה ע"י אברכים צפתיים, הפך במהרה

ע"י חובבי ציון מהעיירה מוינשט שברומניה ל"ראש פינה". השיטוט בין בתיה השמורים היטב של המושבה צופנים סיפורי חלוצים לרוב, והשיא הוא הביקור בבית הכנסת שבנה הברון רוטשילד, הפועל גם בימינו.

במהלך הסיור נבקר במרכז המבקרים של המושבה הכולל את ביתו של פרופ' גדעון מר- מי שהדביר את מחלת הקדחת, את בית הפקידות ממנו נוהלה המושבה ע"י פקידי הברון רוטשליד.

מחירון:

• עלות חדר לזוג ללילה : חצי פנסיון : 1250 ש"ח
• עלות חדר ליחיד ללילה: חצי פנסיון : 850 ש"ח
• תוספת אדם שלישי בחדר : 450 ש"ח
• זוג +2 ילדים בחדר : ללילה : 1780 ש"ח
• עלות חבילת טיול ליום לאדם : כולל אוטובוס , הדרכה וכניסה לאתרים : 140 ש"ח
• תוספת לארוחת שבת: 130 ש"ח לאדם .
• הזמנה באמצע שבוע – מינמום 3 לילות . סופשבוע – חמישי –ראשון.

צור קשר עם

חופשת קיץ מרעננת עם עציון מגלים עולם


החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל