אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
תאריך יציאה: 10.03.19 ג' אדר ב'
תאריך חזרה: 14.03.19 ז' אדר ב'

"כנפי נשרים – קל כנשר טורס" מהחברות הוותיקות בתחום הנופש והתיירות בגאורגיה פותחת את ההרשמה למסלולי החורף המרשימים והמושקעים בגאורגיה.

אחד המסלולים המדהימים בן החמישה ימים בחרו בכנפי נשרים בקפידה תוך בחינה של כל דקה ודקה במהלך הטיול כך שהחופשה שלכם תהיה ממצה מהנה ובעיקר שלא תבזבזו זמן, השנה את מסלול הטיול יכלול ביקור באתרים משמעותיים במדינה. שעות הטיסה נוחות במיוחד תוך ניצול זמן מהיום הראשון עד האחרון, טיסה הלוך: ב8:40 וטיסה חזור: 20:55.

חווית ההיכרות עם גאורגיה משולבת כאמור עם חוויה קולינרית של אוכל מקומי ומפנק בשפע רב ובטעם ערב, כל האוכל  בהשגחתו של הרב אבימלך רוזנבלט שליט"א הרב הראשי לגאורגיה, כשכל המוצרים ברמת כשרות גבוהה למהדרין מן המהדרין,  תעודת כשרות חתומה ע"י הרב, השחיטה גלאט חלק לדעת הבית יוסף, ולטיול מתלווה משגיח צמוד.

הלינה תהיה במלון הספא המפואר HOTEL ASTORIA TBILISI . המלון מציע אירוח מפנק עם חללי פנים בגוונים חמימים ועיצוב בסגנון קלאסי וחדרי אירוח מפנקים.

רק כדי לסבר את האוזן זוהי התכניה עליה עמלו בכנפי נשרים במשך זמן רב:

– יציאה ביום ראשון 10.3.19 הטיסה בשעה 08.40 בבוקר לטביליסי.

   המלון אליו נגיע יהיה HOTEL ASTORIA TBILISI  4 כוכבים עם בריכה לרשותנו בשעות נפרדות לגברים ונשים.

טעימה של מזונות פירות ושתייה חמה וקרה לרשות הנופשים מיד בהגעה למלון שהוא כ 20 דקות נסיעה משדה התעופה. בערב סיור לילי בטביליסי היפה תפלת ערבית ארוחת ערב ולינה.

–  יום שני אחרי תפילה וארוחת בוקר דשנה, נצא לציוני הצדיקים שבטביליסי ולאחר מכן נעשה סיור בעיר העתיקה שכולל את בתי הכנסת העתיקים מרהיבים ביופיים ועלייה לרכבל הצופה על העיר העתיקה מלמעלה-מראות       נפלאים מהגבהים. בסביבות השעה ולאחר מכן ניסע להרי הקווקז ונראה נופים עוצרי נשימה. נחזור למלון לארוחת ערב ולערב של פולקלור גאורגי אותנטי.

–  יום שלישי אחרי תפילה וארוחת בוקר ניסע לכוטאיסי העיר השנייה בגודלה, שם נבקר בציונים הקדושים של הרב הגאון והמקובל העצום רבי חיים ווידל אליה-שוילי בעל מופתים ועוד צדיקים, נבקר בבית הכנסת העתיק, וניסע     לראות את מערת הנטיפים המדהימה שבסביבה. אפשרות להגעה לצחלטובו למעוניינים העיירה שיש בה את מעיינות המרפא (המים אינם חמים גם לא קרים, אלא עם סגולות מדהימות לריפוי הגוף), אם יוותר לנו זמן נסייר בשוק  האותנטי של כוטאיסי. ארוחת ערב ולינה בצחלטובו במלון HOTEL PROMETHEUS, במקום יש אפשרות למסאז' במלון עצמו, בתוספת תשלום (לא כלול במחיר הנופש).

–  יום רביעי אחרי תפילה וארוחת בוקר ניסע לקולשי העיר עם היהדות המפוארת במיוחד ששרדה את הקומניסטים באופן שלא שרדו שאר המקומות בברית המועצות. נבקר בציוני הצדיקים ובבית הכנסת העתיק ומשם ניסע לבורג'ומי עיירת המעיינות והפארק המדהים שממיהם מהנפוצים בעולם וגם בארץ. ומשם חזרה לטביליסי למלון אסטוריה.

ערב חופשי לטיולים במיוחד ברחוב רוסתבלי היוקרתי הקרוב למלון.

–  יום חמישי על הבוקר כניסה ל"חמם הגאורגי" המציע מים חמים מינירלים בריאים ומבריאים. טיפולי מסאז' וכדומה בתוספת תשלום. מיד אח"כ שופינג, ואחרי השופינג

שייט במימי ה"מטקוורי". ארוחה קלה במסעדה ואורזים את כל החוויות לטיסה לארץ…

הטיסה בשעה 20.55

ההרשמה בעיצומה הזדרזו להרשם!

התוכניה

יום

כשרות

הרב אבימלך רוזנבלט שליט"א

צור קשר עםהחופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php