אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000

כפר הנופש ז'יטומיר שבאוקראינה מזמין אתכם לחופשת הפסח המושלמת והמושקעת שתיערך גם השנה במתחם הנופש היוקרתי.

במהלך חג הפסח ייהנו האורחים מאווירה ייחודית ומפנקת על פי מיטב המסורת של כפר הנופש.

את ליל הסדר נערוך בצוותא (קיימת אפשרות לעריכת ליל סדר פרטי) ליד שולחנות ערוכים עם מיטב המאכלים באווירה חסידית יהודית אותנטית.

כפר הנופש מציע חוויה קולינרית יוצאת דופן המתבצעת באמצעות טובי השפים שיכינו לחג מאכלים יהודים אותנטיים שיזכירו לכם את המטבח היהודי הבית, במגוון גדול של סגנונות, לטובת האורחים הוקם מרתף יין עם מיטב היינות המשובחים וחדר גבינות ייחודי.

כל האוכל בכשרות מהודרת למהדרין מן המהדרין ללא שרויה וללא קטניות בכשרות המהודרת של 'ועד הכשרות דאוקראינה' ועומד בפיקוחו הצמוד של הרב הראשי לז'יטומיר ומערב אוקראינה, הרה"ג שלמה וילהלם שליט"א.

במהלך החג ובימי חול המועד ייהנו האורחים ממגוון האטרקציות והאתרים בכפר הנופש ובסביבתו, טיולי סוסים, שיט באגם הסמוך, פינות נוסטלגיה, טיולים וביקור בקברי צדיקים ועוד.

כפר הנופש ז'יטומיר הוקם בלב מערב אוקראינה, על גדות נהר 'קטרינה' – אחד מיובליו של נהר הדנייפר המפורסם, הכפר מורכב ממבני אבן ציוריים, שבילי עפר מסותתים, גינות נוי מעוררות השראה, אקליפטוסים ואורנים, בארות ואסמים.

בלב הכפר הקסום, למרגלות כרי דשא מוריקים, ערוגות שתילים ססגוניים וספסלי עץ אורן טבעי למנוחה ולמרגוע, שוכן 'הסטאנציע' – בית הארחה מודרני ומאובזר למבקרים יהודים באוקראינה, המשלב בתוכו ניחוח עתיק ומעורר, שמחזיר את האורחים לתקופת ימי הזוהר של אוקראינה ואירופה היהודית כולה.

במתחם האירוח, מלונית מפנקת לזוגות ברמת שירות גבוהה ומותאמת, ושדרת צימרים חדשים ומאובזרים למשפחות ולקבוצות, באווירה ביתית וחמימה.

בכל שעות היום נהנים האורחים מפינות קפה ותה עם עוגות כשרות לפסח שנאפו במקום, אינטרנט אלחוטי. וכמובן שמירה 24 שעות ביממה.

ז'יטומיר, ממוקמת בלב העורק הראשי של מערב אוקראינה, על אם הדרך לקברי הצדיקים. הדרך למז'יבוז' ולברדיטשוב, לקייב ולחמלניצקי, לצ'רנוביץ ולדינוב, לקמניץ וללבוב, וכמעט לכל עיירות ההיסטוריה היהודית באוקראינה.

אפשרות לחבילה הכוללת טיסות ונסיעות פנים.

צור קשר עםהחופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל