אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000

גלים של תקווה, בשיתוף האקדמיה לגלישה ייעודית, הוא מרכז אקדמי ישראלי ראשון מסוגו המקנה את תורת הגלישה במגוון תכניות לצורך מטרת קידום וטיפול במגוון גדול של תכניות מותאמות.

כל התכניות בחברה מבוצעות בניהולם של זוכי אליפויות ופסיכולוגים, תוך הפרדה בין גברים לנשים, ובהתאמה מלאה לגיל המשתתפים ולצורכיהם.

הלימוד באקדמיה משלב חוויה ייחודית המעצימה את כוחותיו של הפרט תוך שימוש בכוחו העצום והמרפא של הים תוך כדי שיפור החוסן הפנימי להתמודדות עם סביבה סוערת, שיפור הדימוי העצמי ותחושת המסוגלות, פיתוח גבולות אישיים והקניית דפוסי התנהגות בחברה, שיפור היכולת לקבלת החלטות במצבי לחץ ואי וודאות וטיפוח היכולות הפיזיות המשחררות ממתחים ותסכולי.

מאז הקמתה רכשה החברה מקום של כבוד בתחום ובין לקוחותיה נמנות חברות גדולות, אנשים פרטיים, קבוצות, עובדים בחברות המבקשות לתגמל את עובדיהן, קבוצות נערים המופנים ע"י רשויות מקומיות ומוסדות חינוך, צעירים המטופלים על ידי גופים כמו  קידום נוער, האגודה למלחמה בסמים ועוד.

במסגרת הלמידה כל משתתף מקבל גלשן לימוד וחולצת לייקרה מיוחדת, החוסמת קרני שמש מזיקים.

התכנית כוללת 10 מפגשים בני 1.5 – 2 שעות, כשבכל קבוצה כעשרה עד ארבעה עשר חניכים בלבד, והלימודים נערכים בחוף הים הנפרד בבת ים.

במרכז קורסים לכל הגילאים החל מילדים בגילאי 8-17 (בנים / בנות בקבוצות נפרדות), קבוצות לבוגרים ולנוער בסיכון ואף קבוצות המיועדות לגיל השלישי.

במרכז נערכות גם קייטנות בחופש לילדים.

צור קשר עםמאפיינים כלליים

  • אטרקציות לילדים
  • אטרקציות לקבוצות
  • אטרקציות מים

אטרקציות באזורכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל